מאמרים - למה לשלם יותר על מים חמים? עברו לדוד שמש ירדן הדפסה מאתר מאמרים

למה לשלם יותר על מים חמים? עברו לדוד שמש ירדן

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

 


בחוץ חם אבל במקלחת קפוא? אובד עצות? אם השתגעת מהמצב הנוכחי ואתה מהרהר איך זה יתכן שבחוץ חמסין והמים בבית קפואים כמו קרח. עצרו! יש דרך חסכונית, פשוטה וחכמה - ניצול היותנו מדינה חמה באמצעות התקנת דוד שמש.

דוד שמש ירדן - כי נמאס לעבוד עבור חברת החשמל


התקנה של דוד שמש מפחיתה בצורה ניכרת את חשבונות החשמל השנתיים בבית ואפילו במלונות. למעשה יש שימוש חכם של חום השמש לחימום המים במקום שימוש בגופים חשמליים או דרכים חלופיות אחרות הדורשות כמויות אנרגיה גדולות.

הצבת דוד שמש לא רק מאפשר חסכון בהוצאות אלא אפילו להקטנה בשימוש באנרגיה. בזאת אנחנו מקטינים את כמויות הזיהום והצריכה ומונעים שחיקה של חומרי הגלם לייצור אנרגיה בארץ.

מערכות לחימום מים כל הפרטים


איך זה פועל בכלל? איפה מציבים? מי מתקין את זה? הכול על דודי שמש.

קיים חוק על פיו יש צורך לעשות הכנות לדודי שמש בבניינים החל משנות ה-80 (מלבד מגדלים שאין בהם די שטח לכך). על ידי הוצאת תקנה זו חוסכים בארץ כ-5 אחוזים מצריכת החשמל במדינה.

פיתוח הדוד שאנו מכירים כיום, הוא כחול לבן. נשמע הגיוני, לא?

את הדוד מתקינים על גג בניין המגורים, או על פני משטח אחר שניתן לקבל בהם חשיפה מוחלטת לשמש. את דוד השמש מעמידים כשהקולטים מופנים לדרום.

גוף הדוד בנוי ממיכל בצורת גליל, אשר מכיל מים, שמחובר בצינור לקולטים. הקולטים מכילים צינורות מים רבים במסגרת מתכת מלבנית.

מסגרות הקולטים הסולאריים בנויה באופן שהצד החיצוני עשוי משטח זכוכית שקוף ואילו יתר הצלעות צבועות שחור, כדי לתפוס כמה שיותר מהקרניים של השמש. עקב כך צריך לוודא ולשמור שהצד השקוף נקי לחלוטין.

רכישת דודי שמש מומלץ במיוחד לבית פרטי ואפילו בבתי מלון במדינות בהן ניתן להוציא משהו מועיל מהמשאב של אנרגיית החמה.

רוצה לשמוע מידע נוסף על טל סחר? קולטים כמה הפסדתם?
חם פה, תנצלו את זה, הכנסו לאתר בעתיד למציאת פרטים מטובי נותני השירות בתחום.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il