מאמרים - למה צריך לחתום על הסכם מייסדים? הדפסה מאתר מאמרים

למה צריך לחתום על הסכם מייסדים?

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

 


עוד אין לך עורך דין? מהם דיני אינטרנט?

איש אינו אוהב להיקלע למצב בעייתי, ועם זאת במקרים רבים אנו צריכים להיוועץ באיזשהו עורך דין. הדבר יכול להתרחש בגלל תביעה משפטית ועשוי להיות דווקא בגלל התנהלות מול בנקים. על כל מה שיבוא מן הראוי שיהיה באיזור עורך דין מומלץ!

כל מה שצריך לדעת בנושא שירותים משפטיים.

קיימים עורכי-דין רבים בארצנו, והם אחראים על נושאים מגוונים מאוד; ניהול עזבונות, רישום פטנט, תביעות גירושים וטיפול בתביעות שונות. שירותי משפט רבים מתייחסים אל כל תחום בחיים, ולכן זה לא מפתיע שמתישהו בעתיד נצטרך עורכת דין מומלצת.

מה בדיוק עושה הנוטריון? מעוניינים למצוא עוד אינפורמציה בנושא מס רכישה דירה?

נוטריונים הינם עורכי-דין לכל דבר בעלי הסמכה לטפל במיני עניינים ספציפים. למה אנשים זקוקים לשירותי נוטריונים? סתם לדוגמא, כשאתם צריכים להנפיק דרכון פולני, יש צורך קודם כל להראות הרבה תעודות שונות מתורגמות. אין כל תרגום יכול להתקבל, שכן צריך תרגום ע"י נוטריון. מקרה מוכר נוסף, כשאנחנו עומדים לקחת משכנתא, ההליך דורש לגבות הכל עם חותמת נוטריון.

על פי מה בוחרים עורך-דין? אין לכם הסכם מייסדים?

קיימות בחיים מספר בחירות גורליות ביותר - הבית שנגור בו, האוטו עליו ניסע והכי חשוב, העורך-דין שיטפל בנו במקרים מסוימים.

מתחילים בחיפוש עורך-דין מקצועי? אחת השיטות הטובות היא לקבל המלצות מקרובי משפחה טובים. המלצות כאלה הינן אוביקטיביות, וכך אתם יכולים להיות בטוחים שלא מרמים אתכם.

כשאנו באים לפגישה עם משרד של עורכי דין, מומלץ לבדוק האם הוא בכלל מתאים למקרה שלכם. לא כל משרדי עורכי הדין מתמחים בכל השירותים המשפטיים. דיני חברות, למשל, זה לא כמו תביעות גירושין. מסיבה זו אתם מוכרחים להתעניין לגבי תיקים קודמים וכמובן לוודא שאותו המשרד אכן מטפל בתביעות מהסוג הרצוי לכם.

לעוד אינפורמציה בנושא בחירת עורכי דין, בואו לכאן פעם נוספת ותקבלו המון אינפורמציה שחשוב שתדעו. שיהיה לכם בהצלחה!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il