מאמרים - שמות בנות לחשוב עליהם הדפסה מאתר מאמרים

שמות בנות לחשוב עליהם

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

הקטנצ'יק סוף סוף נולד? מה עם אירוע?

במאה ה21, בריתה היא כבר יותר מחובה דתית, אלא שמחה לכל דבר; המשפחה המאושרת חוגגת את התרחבות המשפחה בנוכחות אורחים בגן אירועים, עם מגוון מאכלים, מגוון משקאות ומוסיקה עדכנית. מייד תקבלו פירוט של מגוון הקומבינציות והעניינים שיהיה עליכם לבצע למען הצלחת האירוע הקרב.

בתור התחלה, אולי רצוי לבדוק לגבי שמות בנים.

הרבה טוענים שהסרת הערלה היא פעולה הנוגדת את הטבע. בטקסט זה לא נחפור על שאלת ה"למה", אלא נסביר איך.

כיצד נתכנן טקס ברית מילה?

יש המחליטים לא לערוך את טקס המילה באותו האירוע של המסיבה, אך כך מקובל. מוהלים או רופאים-מוהלים אפשר למצוא בתוך הרשת או בקשו המלצות מחברים. מוהל רשמי גובה כ2000 שקלים, תלוי אם הוסמך כרופא. בתעריף זה כלול גם ביקור בבית לפני הברית, מאחר והמוהל יצטרך לבדוק אם התינוק אכן כשיר לברית.

אולם בו יערך האירוע זו בחירה שלכם לגמרי; נמליץ לכם לבחור מקום כלשהו שיהיה קל למצוא ושיענה על צרכיכם. רוצים עוד אינפורמציה בנוגע אל שמות בנות? אתם מוזמנים להמשיך לקרוא.

מה תעשו כשהטקס נגמר?

שלא כמו ארוע בריתה, מילה היא טקס רפואי, מהסיבה הזאת, נעסוק דווקא בברית. אחרי שביצע את המילה, תפקיד המוהל הוא להיות ערני לכך שהתינוק כבר לא מדמם ושהחבישה לא לוחצת. בתור הורים חדשים, אחריותכם היא לשים לב שתינוקכם לא מתנהג מוזר, נראה כרגיל ויכול לעשות צרכים. אם עולה ספק - קחו אותו לחדר מיון! מעבר לזה, חלק מהמוהלים יגיעו אל ביתכם אחרי שהברית הסתיימה, כדי לוודא שהילד מחלים כהלכה ובשביל להוריד את התחבושות.

עכשיו כשאתם יודעים יותר, ארגנו לכם את הברית של הילד אותה תכננתם זמן רב. תוכלו לקיים ברית סטנדרטית, או להפתיע את המגיעים עם ארוע רעיון. אפשר להכין נאומים, להכין הופעה, תנו לדמיון להשתולל, כי לטקס הברית אין חוקים קפדניים. ברור, חגיגת ברית נועדה לכבוד הולדת הבן, אך מעשית - השמחה כולה של המשפחה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il