מאמרים - שמות מיוחדים לפי הקבלה הדפסה מאתר מאמרים

שמות מיוחדים לפי הקבלה

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

תוספת חדשה למשפחה? המשפחה לוחצת לערוך אירוע?

בימים אלו, חגיגת ברית היא כבר יותר מחובת המסורת, אלא שמחה רצינית; המשפחה המאושרת חוגגת את התינוק הרך עם שאר המשפחה בתוך מסעדה, עם אוכל טוב, בר משקאות ומוסיקה. מייד תקבלו פירוט של שלל הבחירות והמטלות שתיאלצו לעבור בשביל הארוע המיוחל.

לפני כל ההכנות, כדאי שתתעמקו בנושא שמות לתינוקות.

יש תפיסה הטוענת כי הסרת העורלה היא פעולה אכזרית ולא בריאה. במאמר זה לא ניכנס להאם זה טוב, אלא נספק אינפורמציה.

כיצד תתכננו טקס ברית -

לא כל האנשים יערכו את המילה באותו האירוע של חגיגת הברית, אבל זה מקובל. מוהלים יש בשפע ברשת או בקשו המלצות ממכרים. מוהל מוסמך גובה בממוצע בין 1000 ל3000 שקלים, תלוי אם הסמכתו רפואית. בתעריף כלול ביקור בית טרם הברית, אז בודק המוהל אם התינוק בריא מספיק לעבור ברית.

מתחם אירועים בו יתקיים האירוע זו החלטה שלכם נטו; מומלץ להחליט על גן אירועים נגיש מבחינה גיאוגרפית ושיענה על צרכיכם הספציפיים. מעוניינים לדעת עוד בנושא של שמות לפי הקבלה? קיראו את המשך המאמר.

מה עושים כשהטקס נגמר?

בניגוד לבריתה, שהיא מסיבה, מסיבת הברית הינה נוהל רפואי, ומהסיבה הזאת, נעסוק דווקא בה. לאחר החיתוך, המוהל אחראי לבדוק שאין דימום מתמשך ושאין לחץ מהחבישה. בתור הורי התינוק, תהיו צריכים לוודא שתינוקכם לא מתנהג מוזר, סה"כ לא נראה מוזר ויכול לעשות את צרכיו. אם עולה ספק - לכו איתו לחדר מיון! מעבר לזה, מוהלים רבים יבקרו את ביתכם לאחר שהטקס נגמר, כדי לדעת בוודאות שהתינוק מחלים כמו שצריך וכדי להסיר את התחבושות.

עכשיו כשאתם יודעים יותר, ארגנו לכם את מסיבת הולדת הבן אותה תכננתם מזמן. יש לכם אפשרות לערוך מסיבה שגרתית, או לנסות לסדר את האורחים בארוע קונספט. אתם יכולים להכין ברכות, להכין משחק, תנו לדמיון להשתולל, מפני שלטקס זה אין חוקים מיוחדים. ודאי, מסיבת ברית נועדה עבור התינוק החדש, אבל בסופו של דבר - המשפחה היא החוגגת האמיתית.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il