מאמרים - מאפרת עד הבית הדפסה מאתר מאמרים

מאפרת עד הבית

נכתב על ידי מירי דוק

[ הדפסת המאמר ]

יש לך אירוע ואת מתלבטת בין סלון לבין מאפרת עד הבית? הנה כמה טיפים שיעזרו לך לגבש החלטה.


באופן כללי, אני מבינה את הרצון של נשים ללכת לסלוני כלות גדולים ומפוארים המאפשרים להן להתפנק ולהרגיש על גג העולם: החל מהלבשת שמלות כלה, איפור מקצועי, עיצוב תסרוקת ועד למניקור ופדיקור. הטיעון המרכזי שנשמע לעיתים קרובות באשר לכדאיות הבחירה בסלון כלות על פני אנשי מקצוע הוא כי סלון כלות מציע "עסקת חבילה" זולה יותר מאשר העסקאות שנסגרות לרוב עם אנשי המקצוע בנפרד.


יחד עם זאת, כאשת מקצוע, מאפרת עד הבית, יצא לי המון פעמים לראות את היתרון המרכזי שיש דווקא למאפרת המגיעה עד לבית הכלה, שם היא מצויה בסביבה הטבעית שלה, רק עם האנשים האהובים עליה ורק עם בעלי המקצוע שבחרה מתוך אמונה כי אלו יעזרו לה להיראות בשיא תפארתה ביום החשוב בחייה.


מניסיון, כלות לדוגמא ביום החשוב בחייהן נרגשות לעיתים עד רמה של בחילות, הקאות, סחרחורות וכו' ולרוב לא חשות בנוח להימצא במצב הזה שיש איתן עוד לפחות חמש כלות לחוצות לא פחות. כאשר אני מגיעה לבית הכלה אני מקפידה לתת לה את מלוא היחס האישי ותשומת הלב שהיא זקוקה לה ביום הנרגש בחייה.


אני ממליצה בחום לכלות בפרט ולמאופרות בכלל, לבחור מאפרת עד הבית שתגיע לסביבה הטבעית והנינוחה שלהן ותהיה חלק מצוות מנצח שהן תבחרנה ליום החשוב בחייהן.

שלכן,
מירי דוק

אודות הכותב:

מירי דוק - מאפרת וקוסמטיקאית מקצועית נייד: 050-6360003 אתר: www.miridok.co.il דוא"ל: makeup@miridok.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il