מאמרים - פוסטר מיוחד לכל אחד הדפסה מאתר מאמרים

פוסטר מיוחד לכל אחד

נכתב על ידי רז ולד

[ הדפסת המאמר ]

פוסטרים – למה לא חשבתי על זה לפני כן?
גם מי שאין לו פנאי או תקציב גדול , אם מזמן כבר לא ביצעת סתם עידכון קטן באיזה מהחדרים בדירה, אנחנו   מעוניינים לספר לך שבהחלט יש דרך קלה  ונוחה להגיע אל הדבר שחלמת עליו. את המשפט הזה – למה לא עלינו על זה  קודם ... משמיעים בפני שוב ושוב ולכן בחרתי להקדיש לך את הזמן הזה ולהעלות על הכתב   בקצרה, כך שאולי גם אתם שמביטים בכתבה הזו תוכלו לקבל  מזה ערך. ומה הערך? – במילה אחת: פוסטרים. בשתי מילים – שידרוג רציני.

כל פוסטר לחדר מתחיל במצלמה
אחרי הכל למי בימינו אין מצלמה? מצלמה דיגיטלית רגילה. אפילו בנייד שלך 100% שיש מצלמה טובה פלוס ואני מתערב איתך שהצלחת כבר להנציח רגעים מיוחדים, רגעים מוזרים, אירועים ומקומות, עימודי מצב ומשחקי   תאורה. לא חייב להיות צלם מקצועי בשביל לצלם תמונות מגניבות ולקצור מחמאות. אז למה בעצם לא להפוך את תמונות אלו לפוסטרים ולתלותם ברוב הדר על קיר ביתך או משרדך?

מהיכן למצוא את התמונות ?
עכשיו נגלה לך בסוד ושלא תמשיך להעביר  זאת הלאה בבקשה – את התמונות תוכל להשיג מכל מקום כמעט. מהנייד מהמצלמה. אפשר "לדוג" תמונות מאתרי אינטרנט ואפשר גם לבצע סריקה של תמונות שאוהבים שהודפסו כבר. בימינו, כשאפשר להשתמש גם בתוכנות עיצוב תמונה חינמיות ידידותיות למשתמש ונגישות באינטרנט (ואם הנכם קצת מתקשים תוכלו למצוא ביו-טיוב סרטוני הדרכה גם בשפה העברית) – תוכלו אפילו להוסיף טאץ משלכם לתמונה ובאופן כללי להביא אותה בשדרוג  קריאטיבי.

על מה מדפיסים פוסטר?
טכניקה מיוחדת מאפשרת לנו לקחת תמונות בגודל קטן ולהדפיס אותן בגדול. ומדפיסים על מה? פוסטרים מומלץ להדפיס על מגוון חפצים. מה השכיח זה הדפסה של פוסטרים על גבי נייר נטול עץ או על נייר שמתאים לצילום איכותי. שיטה נוספת היא הדפסת פוסטרים על קאפה ועל גבי בד קנבס שנהוג למתוח על מסגרת עץ.
כל אחד והסטייל האהוב עליו. כל אחד והתמונה שלו.

אז עכשיו זה הזמן לצאת מהמסגרת, לבחור תמונה ולהקפיץ את הבית. פוסטרים לחדר – אל תגידו שלא סיפרנו לכם.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il