מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

בבסיס האמונה האסטרולוגית ישנו הרעיון כי הכל צפוי והרשות נתונה. לכאורה יש כאן סתירה הגיונית כי אם כל נקבע מראש כלומר הכל גורלי מה נתון בידינו? היכן חופש הבחירה?


 ישנם מספר הסברים אך אני מאמינה שאמנם לבן אדם יש שביל גורל שעליו לעבור לטוב ולרע (נקרא בפי רבים קארמה).


 האסטרולוגיה מאמינה בגלגול נשמות ומאמינה שלכל אדם יש נשמה נצחית העוברת גלגולים רבים עד שממצה את כל השעורים שהיה עליה ללמוד.


 בן אדם לא נולד עם הידיעה מה עליו לעבור בחיים אלה אך במפה אסטרולוגית רואים זאת.


 אסטרולוגיה רואה מראש תהליכים שעל האדם לעבור ומכינה את האדם אליהם וכך המאורע פחות קשה. אך לא כל בני האדם באים לאסטרולוג ובכל אופן יש להם חופש בחירה הכיצד?


 לכשמגיע המאורע שעליו לעבור הוא יכול לקבלו במספר דרכים בדרך כלל בהתאם לאופיו ולרמת מודעותו. עצם ההתייחסות שלו והפרשנות שהוא נותן למאורע יכולים לעשות את כל ההבדל.


 אתן דוגמה קיצונית. כאשר מת היקר מכל מוות מוחי והרופא בא לבקש את איבריו להשתלה ישנם כאלה שלאחר היסוס רב מוצאים נחמה שאיבריו של יקיריו ימשיכו לחיות בגוף אחר ויש אלה שלא יכולים בשום אופן וכך ניטלה מהם אפילו קורטוב של נחמה.


 ישנן הרבה מאד דוגמאות מרנינות יותר כיצד השימוש בחופש הבחירה לקבל אותו מאורע קובע את גודל ומהות האירוע על ידי האדם.


 www.norarimon.co.il

אודות הכותב:

נורה רימון עוסקת ביעוץ והוראת אסטרולוגיה. במהלך היעוץ מעלה תכנים מהתת מודע למודע כדי שהלקוח יגיע להכרה עצמית, לקבלה עצמית ומכאן הדרך לאהוב את עצמו קרובה מאד. אני מביאה אותו לכך שחייו יהיו עם שליטה מרובה יותר ושלא ישייט בחיים כמו אגוז בלב ים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il