מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

מפת השמים מה- 10.8.11 ועד ה- 16.8.11


 במפת השמים השבוע חלו מעט מאד שינויים משבוע שעבר אך אחזור בקצרה על אלה של שבוע שעבר.


 המדאיג מכולם הוא מרס שפוגש את פלוטו שמוסיף לו פוטנציאל לאלימות ובנוסף נפגש בזוית דיסהרמונית עם אוראנוס הכוכב המוסיף חוסר זהירות, פיוז קצר ואימפולסיביות.


 השבוע הוא מקבל תוספת לא נעימה מסטורן אשר ככל שהוא מנסה לעצור אותו מרס מרגיש מדוכא ומתוסכל ומנסה להשתחרר ומכאן יכול לצאת רק רע. זה המפגש החדש היחיד השבוע.


 ונוס עדיין צמודה לשמש במזל אריה ומנסה להשליט אוירה יותר נעימה ואוהבת אך כוחה חלש לעומת כל מפגשי כוכבי ההרס עליהם אני כותבת כל שבוע ושעדיין לא נעלמו.


 ישנו מפגש אחד שמכיון שמפת השמים היא כלל עולמית היא עדיין יכולה לרמז גם עלינו.


מרקורי הכוכב האחראי על החשיבה והתקשורת מחובר דיסהרמונית לנפטון הכוכב המתעתע ויתכן מאד שמישהו מתעתע בנו או שאנחנו מתעתעים בעצמנו.


ברצוני להזכיר כי קיימים עדיין מפגשי כוכבים כגון אורנוס ההרסני עם פלוטו נמצא במזל גדי. ראוי לציין שגדי הוא מזל המסגרות של קיומנו מזה שנים רבות וכשפלוטו נצמד אליו כל הממסדים הותיקים נמצאים בסכנה.


אפילו בריטניה שהיא בעצמה מזל גדי נכנסה לתהליך כזה.


סטורן כוכב המסגרות נמצא במפגש קשה עם פלוטו המאיים להרוס אותן והם נאבקים אחד בשני כבר תקופה ארוכה. סטורן  נאבק אך פלוטו בדרך כלל חזק יותר.


 


מפגשים אלה כבר נמצאים זמן רב וימשיכו עוד הרבה זמן כך שלא נראה שיהיה שקט.


 


www.norarimon.co.il

אודות הכותב:

נורה רימון עוסקת ביעוץ והוראת אסטרולוגיה מזה למעלה מ-20 שנה במטרה להביא לידיעת הלקוח מהן החוזקות שלו איתן יוכל להשתמש כדי להצליח בחיים ובכלל לטעת בו מודעות וקבלה עצמית. מלמדת מזה שנים רבות במטרה להביא לכך שירבו אנשים שילמדו אחרים את מה שמשנה לטובה את החיים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il