מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

 


הפלגות נופש של שייט לקריביים מאפשרים לשלב טיול בארה"ב עם אקזוטיקה קריביץ. אחרי הבילויים הסוערים בפלורידה ומזרח ארה"ב, רבים כבר בוחרים להמשיך את הטיול עם הפלגות של שייט קרוזים לקריביים, ובפרט למדינות כמו ג'מייקה או איי הבהמאס. הים הקריבי מאופיין במדינות שונות בעלי תרבויות מרקע שונה, ואל מגוון המדינות השונות מגיעות ספינות של קרוזים בתוך ימים ספורים.


סוכנות הנסיעות הדני קרוזים מספקת הפלגות נופש לקריביים וכן שייט הפלגות ליעדים נוספים ברחבי העלם. למרת שמסלולי הפלגות לאזור מתקיימים לכל אורך השנה, נובמבר עד מאי נחשבים לתקופה האידיאלית ביותר עבור שייט באזור.


המתכונת השגיחה ביותר של הפלגות נופש לקריביים נמשכים בין חמישה ל-11 לילות, אולם הפלגות המתחילות בפלורידה כוללות לרוב ביקור בשני איים בלבד. נופשים אשר יגיעו אל הפלגות נופש בקריביים יוכלו לערוך אותה במתכונת ארוכה יותר המכונה "Ultimate Caribbean " - תכנית הכוללת הפלגות ממושכות יותר אל מזרח ומערב, וכן דרום הקריביים.


מומלץ להתחיל הפלגות נופש של קרוסים בקירביים עם ביקור באיי הבהמאס ובמיוחד בבירה נסאו. העיר מכילה אינספור חופים מרהיבים וכן אפשרות להתנסות בשלל פעילויות ספורטיביות מהנות אשר קשורות לים. מומלץ להמשיך מכן אל ביקור במצודה עתיקה אשר נבנתה בשנת 1793 שמאפשרת לחזות ביופי של האזור כולו. לאחר מכן, אפשר להמשיך בנסאו עם טיולי שופינג סוערים במגוון חנויות יוקרתיות אשר פטורות ממס, וכן להתנסות במשחקי גולף מהנים.


דרך סוכנות הנסיעות הדני קרוזים ניתן להתעדכן בפרטי הפלגות נופש וכן הפלגות לקריביים. הספינות בהן מתקיימות ההפלגות כוללות את כל מה שצריך עבור חופשה מושלמת: חדרים מרווחים ושירות חדרים אישי, מסעדות גורמה ובתי קפה, וכן מופעי בידור המתקיימים מדי יום לילדים ולמבוגרים.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il