מאמרים - וואו! הבית שלכם מדהים! הדפסה מאתר מאמרים

וואו! הבית שלכם מדהים!

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

 


הקיר מלא עובש? הדירה צמאה לאהבה?

בחברה בדור הנוכחי, אנחנו רודפים אחרי שינויים בתדירות גבוהה. הצרכים שלנו הם דבר שמשתנה לאורך החיים וכמובן שיש גם את האופנה - רק לפני חודשים ספורים טיפטנו את הקוטג' בצהוב והיום כתום אפרסק הכי באופנה. אז לא נשפץ ונצבע שוב? כן ללא ספק!!

צריכים מידע על נישות גבס לפזלמה? ישנם מספר דברים שכדאי לדעת


שיפוץ דירה יכול להיות עסק יקר ולכן יהיה כדאי שתחשבו לטווח הארוך.

חלוקת שטח - כדאי מאוד להשקיע מחשבה, זמן וכסף בנושא זה, תכנון טוב של השטח משמעותו ניצול חכם של החלל ונתינת מענה טוב לצרכיכם. גם אם הדירה שלכם קטנה ניתן להפיק את המירב מהמקום ולהתאימו לפונקציות רבות.

משחק בצבע - צבע הוא האופי והפנים של החדר והוא מהדברים העיקריים שהעין שלנו נתפסת עליו בכניסתנו לבית חדש. צבעים יכולים להיות במודה עכשיו וחודש הבא כבר לא. לכן, כדאי להתייעץ ולבדוק אילו צבעים תמיד יתאימו. חשבו על כלל החלל והתאימו את צבע חדרי הילדים לריהוט ולאופי שלכם.

עיצוב גבס לבית - כי הגיע הזמן!


היא לא מוכנה לחכות יותר? היא חושבת הגיע הזמן לעשות עוד חדר? הכתמים על הקיר מצביעים לזה שהיא צודקת. חלק ניכר מהאנשים אומרים לעצמם שעכשיו זה זמן לא טוב ודוחים הוצאות על הרחבה בחדר הילדים. עצרו לרגע ותחשבו, לא עדיף לכם להרגיש במלון חמישה כוכבים כל ימות השנה בבית מאשר לקחת עוד נופש בבלגיה?

השקעה בדירה


אין זה משנה אם רק עכשיו נכנסתם לבית חדש, מוכרים את הדירה להשכרה או חייבים לשנות את האווירה בבית? תכנון נכון של הדירה, הקפדה על מצב תקין ומראה מעודכן יוסיפו לכם לשווי הנכס!!!

דירה ישנה ומוזנחת תדחה קונים אפשריים ואילו בית שעבר צביעה ושיפוצים והושקע בו לא מעט זמן גם ישדרג את ההנאה שלכם מהמקום ומתי שתמכרו אותו יהיה זה עבור סכום גדול בעשרות אחוזים כשתרצו למצוא מקום חדש.

צריכים מידע נוסף על תקרות גבס?
הכנסו עוד היום לאתר שלנו http://gvess.co.il/ בו תקבלו פרטים ומחירים מטובי נותני השירות בתחום - כי זה הבית שלכם.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il