מאמרים - אל תתפשר על הפסנתר הדפסה מאתר מאמרים

אל תתפשר על הפסנתר

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

 


לא סובלים את השכנים? עוברים דירה? ישנם כאלה השוכנים כל החיים באותו אזור. בקצב החיים של היום אנו חייבים לעבור בתים כמה פעמים במהלך החיים. העברת דירה נתפסת כפרוצדורה מייגעת וארוכה. המאמר שלפניכם מובא לידיאלו שמעבירים את העסק בימים הקרובים, ובו תקראו עצות על הובלות פסנתרים.

הסתכלו על חצי הכוס המלאה


התרכזו בחיובי. חלק לא מבוטל מהאנשים עוברים בין דירות בנסיבות טובות כגון התקדמות לפנטהאוז מרווח או כשסיימו לשפץ את הבית. אין מחלוקת, המעבר הוא שלב מתיש אך גם אותו ניתן להעביר ללא מריטת שערות.

הובלה אווירית - כל הדרכים למעבר דירה קל, מהיר וללא כאבי ראש


היו ערוכים, עברו על כל האפשרויות להעברת תכולת הדירה שלכם מספיק זמן לפני. באמצעות ההכנה לא תגיעו להוצאות לא צפויות וכך יחלוף מעבר הדירה בצורה מיטבית.

אין רגע לארוז? ישנן מגוון רחב של חברות המספקות שירותי אריזה לצד שירותי ההובלה. צוות עובדים יגיע לדירה ימים אחדים לפני ההובלה כדי להכניס לקופסאות את כל החפצים שלכם.

אם נתקלתם במצב בו אתם מוכרחים להתפנות מהירה לפני שהגיע הזמן בו נותנים לכם להכנס לדירה אליה אתם עוברים אל תחששו! בכל מקום בארץ ביכולתכם למצוא כמה אתרים המושכרים למטרת אחסון תכולת דירות. יש אפשרות להשכיר למספר שבועות אך בחלקם קיים גם אחסון לתקופה ארוכה יותר ואפילו בתעריף נמוך יותר.

לא חוסכים באמצעים על הובלת מטענים


גם אם אתם אורזים או שפשוט שכרתם את שירותיה של חברת ההובלה למטלה זו מומלץ לארוז את החפצים שבבית בקפדנות אם אתם מעוניינים שהם יגיעו בשלום לדירתכם החדשה. לא הייתם רוצים שהסרוויס שסבתא רבתא רחל קנתה לכם לחתונה לא יעבור את הדרך.

לא חוסכים באמצעים כשמדובר על חברת הובלות איכותית, לא כל בעל ואן יוביל את חפצכם בבטחה. הובלת חפצים כמו: מכונת כביסה, מקרר וכו' דורשים מיומנות וניסיון. כמו כן, יש רהיטים כמו: פסנתרים, ארון דלתות שידרשו פירוק והרכבה. בגלל זה, וודאו שחברת ההובלה מוכנה לבצע את זה. פעולה זו גוררת תוספת מחיר.

תאמדו את דלת הבניין בבית הנוכחי ובדירה אליה עוברים. אם יצא מצב שהמדרגות מפותלות מדי יש מצב טוב שתזדקקו להוסיף השכרת מנוף.

תוכלו לקחת שירות מנופאי מחברה אחרת אך הדרך הטובה יותר היא לבצע בדיקה אם חברת ההובלות אותה שכרתם לביצוע העבודה מספקת גם שירותי מנוף, כך תחסכו מעט בעלות. לפעמים מומלץ להשתמש במנוף להובלה, גם אם זה בתוספת תשלום. השימוש במנוף יכול לחסוך במכות על הרהיטים היקרים במהלך הכניסה והיציאה מהמעליח.

רוצים עוד מידע? מחפשים המלצות?
כנסו עוד היום לאתר הבית http://www.movehome.co.il/ בו תוכלו לקבל פרטים מטובי אנשי המקצוע

.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il