מאמרים - באילו מצבים תזכו לפיצוי בגין נזקי גוף הדפסה מאתר מאמרים

באילו מצבים תזכו לפיצוי בגין נזקי גוף

נכתב על ידי לירון גל

[ הדפסת המאמר ]

אם נפצעתם בתאונת דרכים או בכל תאונה אחרת ונגרמו לכם נזקי גוף, ככל הנראה תרצו להגיש תביעה במסגרת המשפט האזרחי. בעל המקצוע המוסמך אשר יוכל לסייע לכם בהגשת תביעה הינו עורך דין נזקי גוף אשר יהיה בקיא בדיני הנזיקין ובחוקים הקשורים בתאונות ופציעות אלו כמו חוק פיצוי נפגעי תאונות דרכים, חוק הביטוח הלאומי בכל מקרה של תביעת נזקי גוף במקומות העבודה, חוק זכויות החולה בכל הנוגע לרשלנות רפואית אשר הביאה לנזקי גוף כאלה או אחרים, ועוד.

מקרים מעניינים בהם מטפל באופן שגרתי עורך דין נזקי גוף כוללים מחלות מקצוע אשר נגרמות כתוצאה מהעיסוק המסויים, אובדן כושר עבודה, תאונות ספורט, פגיעה כתוצאה ממחלת הגזזת, נשיכת כלבים או חיות אחרות, אחריות הרשויות המקומיות בכל נושא של נפילה ופגיעה במקומות ציבוריים, תאונות דרכים ובכלל זה גם תאונות ילדים על קורקינט כתוצאה משיבושים בדרך הציבורית, תאונת מכונית, אופנוע, או אופניים, תאונות כלי שיט או אופנוע ים, ועוד תאונות רבות ואחרות הטומנות בחובן סכנת נזקי גוף.
עורך דין נזקי גוף יוכל לטפל בכל פגיעה או פציעה אשר דורשת בקיאות בתחום הנזיקין, אולם ישנה חשיבות רבה לשמירה קפדנית על כל המסמכים הקשורים באירוע ולפנייה מהירה לקבלת הייעוץ המשפטי מיד לאחר קרות האירוע נשוא התביעה. בכל תביעה אשר תוגש בגין נזקי גוף עשויים להיות מעורבים גורמים רפואיים שונים אשר בעניינם בקיא עורך הדין, כמו עדי הגנה מומחים המשמשים אנשי מקצוע בתחומי הרפואה השונים, עדים מקצועיים אשר יובאו מטעם בית המשפט, ועוד.

מאחר ומרביתנו איננו מכירים את החוקים הספציפיים הקשורים בנזיקין הרי שראוי כי נפקיד את התיק החשוב בידיו הנאמנות של עורך דין נזקי גוף אשר יוכל מלבד הייעוץ המשפטי גם לייצג אותנו בכל הערכאות ולהשיג עבורנו את סכומי הפיצוי הראויים.

אודות הכותב:

מאמרים מקצועיים אודות עורכי דין ותחומי התמחותם השונים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il