מאמרים - מתי תזדקקו לעורך דין מסחרי הדפסה מאתר מאמרים

מתי תזדקקו לעורך דין מסחרי

נכתב על ידי לירון גל

[ הדפסת המאמר ]


אנשים רבים נזקקים לשירותיו של עורך דין מסחרי בכל מקרה של פשיטת רגל או במקרה של חובות כספיים כבדים. בתקופה סבוכה וקשה זו תידרשו להתמודד עם מגוון בעיות, תביעות, חובות, סכסוכים עסקיים ופרטיים, הגשת תצהירים, התייצבות בערעורים ועוד. עורך דין מסחרי המתמחה בפשיטות רגל יוכל לחלץ אתכם מן המבוי אשר נראה סתום, ולסייע לכם לעמוד שוב על רגליכם.


עורך דין מסחרי מתמחה בכל תחום המסחר והוא יוכל לסייע לכם בכל נושא הקשור בדיני חברות, דיני מקרקעין, קבוצות לרכישת נדלן, ייעוץ בנושא ניהול חברות ופירוק חברות, דיני מסחר באינטרנט, זכויות יוצרים ורישום פטנטים למניעת גניבת רעיונות, ועוד. עורך דין מומחה זה הינו האדם הנכון עבורכם בכל מקרה בו אתם מבקשים להקים שותפות עם אדם אחר או לבצע מיזוג עם חברה אחרת, להקים חברה בע"מ, ועוד.

שכירת שירותיו של עורך דין משפט מסחרי תסיר מכם את העול ואת הלחצים הקשורים בפרוצדורות בהם אינכם בקיאים, כאשר ביכולתו לנסח חוזים אשר ישמרו על האינטרסים שלכם, לנהל עבורכם משא ומתן עם אנשי העסקים השונים, ולייצג אתכם בכל מקרה בו תידרשו להגיע לערכאות בתי המשפט. עורך דין משפט מסחרי יהיה בקיא בתחום החשוב של קניין רוחני, סימני מסחר ורישום פטנטים, והוא יבצע עבורך או עבור חברתך את התהליך המורכב אשר במהלכו יוודא כי הרעיון או ההמצאה אכן לא יושמו או הועלו עדיין על ידי אף אדם אחר, ויביאו לאישורו של הרעיון המבריק בפני הגופים הנכונים. כמו כן יוכל עורך דין מסחרי לייצג אתכם בכל מקרה בו תידרשו לפירוק חברה, פירוק שותפויות, ועוד, ולסייע לכם בגביית חובות באמצעות הוצאה לפועל, עיקול נכסיו של החייב, הוצאת צו עיכוב יציאה מהארץ ועוד.

אודות הכותב:

מאמרים מקצועיים אודות עורכי דין ותחומי התמחותם השונים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il