מאמרים - קניות לתינוק חדש הדפסה מאתר מאמרים

קניות לתינוק חדש

נכתב על ידי אברהם קולמן

[ הדפסת המאמר ]

להיות בהריון זה גם מרגש וגם מלחיץ, במיוחד בלידה ראשונה, יש הרבה שאלות והרבה תשובות סותרות .


קיות באינטרנט והצורך בקניות לקראת תינוק יכולה לעשות בנוחות בכול שעות היממה המוצרים המפורסמים בלוח קניות יד שניה באינטרנט מאופינות בעיקר בכך שאין מעורבות של מתווך, ופרסומיו מתעדכנים בזמן אמת.


 כולם יודעים שהבית צריך להיות מוכן לתינוק אבל ישנם  סתירות רבות לגבי המשמעות  הנה רשימה ממולצת של  פריטים חיוניים לתינוק  ,טיפים כיצד להתחיל לקנות לקראת תינוק.


 ריהוט חדר תינוק


 בעת צפייה לתינוק כדי להכין מראש חלק מהריהוט  תצטרכו שולחן להחלפת חיתולים, ארון בגדים לתינוק, כיסא נדנדה, לול נייד להרדם ,יקרו מקרים ותירצו את התינוק לידכם בחדר השניה ,ניתן לשים מוביליים או רדיו לנגינה של מנגינות מרגיעות במקרה שלתינוק קשה להרדם.


 אמבטיה ניידת תיהיה  שימושית לוודא חום מים מתאים ,כמו כן ממולץ לוודא שטמפטורת החדר שינה  מתאימה אם על ידי מיזוג  או חימום החדר.


 


 


הלבשה


כדי להיות בטוח שיש לכם  בגדים מתאימים אם זה בגדי גוף או כול ביגוד אחר עבורו  .


 


להתנידות עם התינוק


העגלה כאשר יש תינוק היא מעכשיו החבר הטוב שלכם, לכן כדי לקנות את ההעגלה הנכונה ביותר לתינוק ממולץ שהעגלת  התינוק תיהיה נוחה למעברים שונים אם  לנסיעה ברכב או להליכה ברגל .


 


להגיינה התינוק


אתה חייב לעשות משמעת החלפת חיתולים ומקלחת לתינוק שלך, בממוצע מחלפים  10 חיתולים ביום לכן מקלחת חייונית בשלביים אלו בחדר האמבטיה כדי לשים  סבון המתאים לתינוקות , מגבות.


 


 


שמירה על התינוק


שמירה על תינוק הוא  הכרחי אף אחד לא רוצה להיות ערני כול הלילה  בבית כאשר התינוק שלהם יושן. בזמן שתינוק ישן כדי שיהיו בבית מוניטור איכותי ,אמצעים למניעת מוות בעריסה וכך תוכל לללכת לישון  מבלי לדאוג  לגבי מצבו של  התינוק .


 


איך לחסוך כסף


ראשית רוב הזוגות שאני מכיר שומרים על ציוד התינוק לרוב למטרת תינוק נוסף אך לעתים


תיכנון תינוק נוסף נתקל במכושלים ,אם אתם מכירים זוג שיש לו תינוק לרוב יהיה להם ריהוט,ביגוד יד שניה שנשמר במחסן או בארון ביתם.


שנית בדיקת מודעות הקשורות לתינוק בלוח יד שניה תוכל לתת לכם מושג כללי לגבי הפרש בין מחיר חדש לעומת משומש וכעת נשאר לכם לחשוב באלו מקומות הפרש זה הוא לא משמועתי והיכן כדי לקנות חדש בקניה מוצר חדש לרוב עושים חישוב על כמות השימוש בו .


 


 

אודות הכותב:

לוח קניות יד שניה אולפרי לפרסום מודעות של מוצרים בנוסח שוק קח ותן

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il