מאמרים - איך מורידים שומן כל יום הדפסה מאתר מאמרים

איך מורידים שומן כל יום

נכתב על ידי ליה שניידר לוי

[ הדפסת המאמר ]

?יש נשים שחושבות שהרמת משקולות יתנו להן מראה מנפח כמו גבר. גם את חושבת ככה?
אם כן- את פשוט מחזיקה בתפיסה מאד מוטעית... הרמת משקולות, כחלק מחיזוק גוף כללי נותנת לך יתרון משמעותי בהפחתת אחוז השומן בגוף.
כאשר אני רואה מתאמנים שלי שרק מתחילים לעשות פעילות גופנית, אני בדרך כלל לא מתחילה איתם  בפעילות האירובית, אלא במתיחות וחיזוק טונוס השרירים שלהם.
לפעמים אני עדה לתוצאות עוד לפני שהם התחילו בשינויים תזונתיים- כי המטבוליזם שלהם משתנה מיד וכמו כן השריר, ככל שהוא מתחזק נהיה מוצק - נפחו קטן.  הרי 5 קילו שריר לוקחים הרבה פחות מקום מ- 5 קילו של שומן. כלומר הגוף מתחטב, והם לאו דווקא יורדים במשקל- כי הם מורידים מאחוזי השומן , גם מהצמיג העקשן שמסביב לבטן.
והנה הטיפ שלי- יש לחזק בעיקר את השרירים הגדולים של הגוף- כלומר, הרגליים. בפלג הגוף התחתון יש את השרירים שחיזוקם משנה מיידית את המטבוליזם- כי הם הכי גדולים ובעלי השפעה משמעותית על הוצאת האנרגיה היומית.
יש תרגילים מעולים לרגליים אבל אם את לא נמצאת באיזו מסגרת אימונים - אני רוצה להציע לך לעשות משהו כבר עכשיו, כל יום, שיעלה לך את המטבוליזם משמעותית. זה משהו שיהיה דומה ואפילו חזק יותר מהרמת משקולות:
 


לעלות במדרגות. פשוט , חזק, נגיש, אפקטיבי- ויומיומי.


יש לך כל יום הזדמנויות רבות לעשות זאת, מעכשיו תתחילי לזהות אותן ולנצל אותן כראוי! 
תאמני את גופך לתנועה מתמדת ותהני מירידה טבעית וקלה במשקל

אודות הכותב:

אודות המחברת: ליה שניידר לוי , מאמנת כושר ותזונה, באופן פרטני ובקבוצות. מדריכה מוסמכת לפילטיס, מחול אירובי, חדר כושר. בעלת ניסיון בהדרכת אוכלוסיות מיוחדות כגון נשים בהריון ואחרי לידה, מבוגרים, בעלי קושי תנועתי.  ותק של של 15 שנות הדרכה. מוסמכת Coaching בהתמחות תזונה, ירידה במשקל ואורח חיים בריא.  לקבלת המדריך להרזיה חינם: www.coachlia.co.il  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il