מאמרים - לא מכירים שמות לתינוקות? הדפסה מאתר מאמרים

לא מכירים שמות לתינוקות?

נכתב על ידי עידית גל

[ הדפסת המאמר ]

שמות לתינוקות


ההתרגשות עצומה, נולד לכם תינוק חדש! כבר הודעתם לכולם, בכיתם עד דמעות, קניתם את כל מה שצריך לקנות ואפילו אתה מה שלא, אבל מה שכחתם? לבחור לו שם. נשמע פשוט? לא בהכרח...


היום אין סוף לשמות לילדים. שמות מהתנך לבנים, שמות על פי נומרולוגיה, שמות לפי הקבלה, שמות של בני משפחה שנפטרו, שמות נפוצים וגם סתם שמות שאין להם שום משמעות מיוחדת.


אז איך בכל זאת מוודאים שהשם שבחרתם הוא השם הנכון? הנה כמה עצות:
    • מקשיבים ללב- עד היום הוא הצליח לכוון אתכם לא רע לעבר המטרות שלכם, אז מדוע לא עכשיו? השם הנכון הוא השם שיצלצל לך נעים וטוב ושתהיה לו קונטוציה חיובית בראש שלכם. שמות לבנים שתבחרו לפי האינטואיציה ירגישו לכם טוב כשתגלגלו אותם על הלשון ויעלו חיוך על השפתיים שלכם בכל פעם שתבטאו אותם.

 
    • מתייעצים עם איש מקצוע- מתחברים לנומרולוגיה? מצויין! נומרולוג מקצועי ישב אתכם בהקדם ויסביר לכם על כל התורה בשעה-שעתיים, ויחד עם תאריך הלידה של התינוק, שעת הלידה ועוד מספרים כאלה ואחרים ייתן לכם את המלצתו המדופלמת לגבי שמות לתינוקות.    • מקשיבים להורים שלכם- אם לא התברכתם בכשרון יצירתי מי יודע מה ואחרי כל המאמצים עדיין לא הצלחתם לבחור שמות לילדים, תמיד תוכלו לקבל יעוץ גם מההורים שלכם. תסמכו עליהם שיהיה להם כבר מה להגיד...

קשה למצוא שמות לתינוקות, פירושי שמות ושמות ומשמעויות לבד? בקרו אותנו ב-allnames.co.il


ושיהיה המון בהצלחה!


 

אודות הכותב:

עוסקת בכתיבת תוכן לאתרי אינטרנט ולצורכי קידום אתרים מזה מספר שנים, ידע נרחב בקידום והקמת אתרים אופטימליים למנועי חיפוש. ליצירת קשר והזמנת תכנים אנא כיתבו לי דרך אתר הכתיבה שלי.


שמות לבנים


שותף לטיול

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il