מאמרים - קווים לדמותה של אישה קרימינלית הדפסה מאתר מאמרים

קווים לדמותה של אישה קרימינלית

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

קווים לדמותה של אישה קרימינלית 


 


 


חייתית


 


אישה קרימינלית היא אישה פשוטה וחייתית. היא חתולת רחוב זרירה ומומלחת שיודעת לשרוד, ותו לאו. היא אינה מתורבתת אלא בדיוק להיפך, היא פועלת כמו חיה ועל פי אינסטינקטים של חיה.


 


אישה קרימינלית היא אישה שעוברת על החוק בלי חשבון, חיה ללא גבולות או חוקים, עושה מה שמתחשק לה באותו הרגע ומנצלת את התמימות של אנשים כדי להשיג את מבוקשה בצורה מיידית ושקרית. בדרך כלל, היא תעשה שימוש מודגש במיניות שלה כדי להשיג את מבוקשה ולא תבחל בשום אמצעי כדי לקדם את עצמה למטרותיה.


 


 


 


גסה


 


אישה קרימינלית היא אישה גסה ובהמית. היא מנבלת את הפה, מדברת גסויות, מקללת, צועקת, יורקת ולא סופרת אף אחד ממטר. היא מסוגלת להיכנס באנשים בלי חשבון ולהזיק ולפגוע באחרים בלי שום ייסורי מצפון.


 


הבוטות שלה דומה להתנהלותו של פיל בחנות חרסינה. היא גורמת לנזקים סביבה, יוצרת הדים שליליים מאוד, היא מסוכנת לעצמה ולאחרים והיא מתנהלת בדיוק כמו ילדה קטנטנה - יש להשגיח עליה כל הזמן שמא תעורר בעיות חמורות. 


 


 


 


חיה את הרגע


 


אישה קרימינלית היא אישה שחיה את העכשיו ולא יותר. האופק שלה הוא הזמן הקרוב ביותר. אין לה כמעט דבר כך שאין לה מה לסכן או להפסיד, ובגלל שהיא בעלת תושיה היא יודעת שהיא תמיד תצליח להסתדר איכשהו.


 


אישה קרימינלית היא אישה שקשה מאוד לסמוך עליה כי רגע אחד היא פה וברגע הבא היא שם. היא אינה נאמנה לאחרים ואפילו לא לעצמה. הנאמנות היחידה שלה היא לרגע, לגחמות הרגעיות, לאימפולסיביות שמאפיינת אותה.


 


 


 


לא ייצוגית


 


קרימינלית היא אישה לא ייצוגית. זו אישה שלא ניתן לבטוח בה או להציג אותה ולדעת שהכל יהיה בסדר. זהו אישה שעלולה בכל רגע להפתיע ולגרום לנזק.


 


זו אישה שקשה מאוד לצפות את תגובותיה. זו אישה שיכולה פתאום להתפוצץ. זו אישה לא שקולה שמונעת על ידי דחפים ולא על ידי חשיבה מסודרת ומאורגנת.


 


 


וטיפ לסיום: הבחירה באישה קרימינלית היא ביטוי לתאוות החיים, אבל גם ליצר הרס ולכוח פנימי משחית המקריב את הישגי העבר ותקוות העתיד בשביל הנאות ההווה.


 


 

אודות הכותב:

יואב ברנזון הוא עורך דין לשעבר ובעל תואר בפסיכולוגיה. מתמחה בטיפול אישי, יעוץ זוגי והכוונה מקצועית בקריירה.  הוא פיתח שיטות טיפול רבות וייחודיות והוא בעל ניסיון עצום ומגוון בטיפול פרטני. הוא מוביל אנשים להצלחה בתחום האישי, הזוגי והתעסוקתי ב-25 השנים האחרונות ונחשב לאחד המומחים המובילים בישראל. הוא מקבל לקוחות ישראליים מכל יבשות העולם. יואב ברנזון כתב עד היום 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם. כמו כן, הוא פרסם למעלה מ-3,000 מאמרים בתחום הצמיחה האישית והזוגית.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il