מאמרים - מלונות מומלצים בניו יורק ביקורת הדפסה מאתר מאמרים

מלונות מומלצים בניו יורק ביקורת

נכתב על ידי shay bracha

[ הדפסת המאמר ]

חלומו של כל מבקר בתי מלון נמצא באי הכי מדהים בעולם - מנהטן. אינספור בתי מלון פרוסים לאורך האי, חלקם מהיפים והמפוארים שאני נתקלתי בהם (ונתקלתי...) וחלקם שווים לכל נפש שרוצה להתפנק. אם ממש תרצו להתחפ"ש, תוכלו למצוא גם מלונות עם מקלחת משותפת ושינה במיטת קומותיים. ונתחיל בחלק הטוב, המלונות המפוארים:


במידה ויש פרוטה בכיסכם, תוכלו להינות ממספר אינסופי של בתי מלון מפוארים במיוחד. נה רשימה קצרה:


מלון מנדרין אוריאנטל שנמצא ליד קולומבוס הוא לא פחות ממדהים. אם במבנה המפואר שלו, דרך החדרים המפנקים והשירות יוצא הדופן. אם תשאלו אותי, זהו המלון הראשון שהייתי הולך אליו בניו יורק. יש כמובן את הפור סיזנס, על הסנטרל פארק. שהוא, כמו כל הרשת האיכותית הזאת, נמצא במקום מעולה בתחילת רשימת המלונות בניו יורק. מלונות קלאסיים נוספים הם הפייר, הפנינסולה, ריטז קרלטון, הפלאזה, פאלאס והרשימה עוד ארוכה. 


מלונות שהם ברדג השני אבל עדיין יקרים לכיס הממוצע הם: פארקר מרידיאן הנפלא, מרסר, רשת מלונות w בעיר, ומלון אהוב עלי במיוחד בעיר הוא טריבקה גראד הוטל, אחד המלונות הכי שיקים בניו יורק.


המלונות הזולים יחסית שאהובים במיוחד על הישראלים הם: רוזבלט המרכזי, מלון הדירות צ'אלסמור המצויין ומלון thirtythirty הזול והמרכזי. 


אם אתם מחפשים מלונות כשרים בניו יורק, מלון franklin הקרוב מאוד לסנטרל פארק מאפשר לכם ליהנות ע"פ הזמנה מארוחות בוקר כשרות ומאפשרות להזמין למלון אוכל כאשר ממסעדה סמוכה, כך שלא תצטרכו לצאת מהחדר...


מי שמוכן לצאת ממנהטן לכיוון ברוקלין, לא יתקשה למצוא מספר גדול של מלונות כשרים, אם כי רובם ברמה לא מספקת.


מחירי המלונות בעיר משתנים מעונה לעונה ויכולים להיות פערים ענקיים. ניתן למצוא מלון טוב בעיר ב-150 דולר לזוג, שבמצב הדולר היום זהו מחיר סביר לחלוטין

אודות הכותב:

שי ברכה - מבקר בתי מלון בארץ ובחו"ל


www.hotelim.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il