מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

אחרי שהייה ממושכת בעיר האורות וביקור ברוב בתי המלון בעיר הנה מספר מסקנות:


1. פריז היא כנראה העיר עם בתי המלון הכי מפוארים בעולם בהשוואה לערים גדולות אחרות בעולם. מספיק שאזכיר רשימה קטנה של בתי מלון על מנת שתיווכחו בעצמם: מלון ג'ורג' 5 בפינת השאן ד'אליזה, מלון ritz בפלאס ואנדום, מלון קריון בפלאס קונקוד ומלון בריסטול, לא רחוק מהשדרה המפורסמת (וחביב במיוחד על פוליטיקאים ישראלים) הם רק חלק קטן מבתי המלון שנמצאים בראש הרשימה של בתי המלון המפוארים בעולם.


2. במידה וחשקה נפשכם במלונות בוטיק קטנים, גם כאן, לעיר יש היצע ענק. מספיק שאזכיר את מלון רפאל ליד שער הניצחון, על מנת שתבינו באיזה סטנרד מדובר.


3. ואם אנחנו חייבים לרדת לעם, יש גם מלונות בפריז טובים וזולים בעיר האורות. les ralais du maris הוא אחד מהם, עם מיקום פנטסטי בלב רובע המרה ושירות משפחתי כיפי. מלון נוסף שאני ממליץ עליו הוא הקומפורט אין ברחוב מופטרד, ברובע הלטיני. נקי, קטן, מסודר ולמי שאוהב את האזור, המלון הוא ממש התשובה למה שאתם מחפשים. מלונות נוספים שהם טובים ובמיקומים מרכזיים בעיר הם Boaubourg גם הוא ברובע המארה, מלון paris rivoli שהוא אמנם שפוט מאוד אבל נקי והכי מרכזי שיש - על רחוב ריבולי המפורסם - צמוד לכל אטרקציה. במידה ואתם מחפשים מלון כשר בפריז, מלון Lebron, מאוד קרוב למדלין, מגיש ארוחות כשרות ע"פ דרישה, מקים קבלות שבת והוא קרוב מאוד לבית כנסת באזור.


באמת שאין סוף לבתי המלון בעיר, ולכל אחד יש בוודאי ביקורת או חוות דעת אחרת עם חוויה שהוא, אבל זו היתה ממש בקטנה ההתרשמות שלי מבתי המלון בעיר. למי שיש כסף, יכול להינות עיר בכל רגע.


 

אודות הכותב:

שי ברכה - מבקר בתי מלון בארץ ובחו"ל


www.hotelim.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il