מאמרים - איפה ומתי לעשות קורס ברמנים הדפסה מאתר מאמרים

איפה ומתי לעשות קורס ברמנים

נכתב על ידי bartenders bartenders

[ הדפסת המאמר ]

כשאתם הולכים לפאב או מועדון, סביר להניח שמי שמושך לכם את העין זה הברמן. אם יש מלצרים במקום, הם מתרוצצים מקצה אחד לשני, בעוד הברמן עומד על הבר, משרת וממליץ בחיוך ופסון.


זו אחת הסיבות שצעירים רבים נמשכים לתחום ומחליטים ללמוד קורס ברמנים. רוצים גם -
לא יודעים אם זה מתאים לכם, מתי, איפה ובכלל למה לעבור את הקורס?


הנה כל המידע, לגזור, לשמור וליישם.


קורס ברמנים שייך לצעירים. כן, וודאי שאפשר למצוא גם אנשים מבוגרים יותר שמחליטים לטפח קריירה על הבר או לעשות שינוי מהותי באמצע החיים, אך רוב הפוקדים את הקורס הם צעירים אחרי צבא, בגילאי 20 פלוס.


זה גם מאוד מסתדר עם המקום שבו הם נמצאים בחיים, אין להם עדיין משפחה, הם לא בטוחים מה הם רוצים ללמוד או שהם משלימים בגרויות או עושים פסיכומטרי או שפשוט בא להם לקחת חופש מהחלטות קשות ובו בזמן להרוויח כסף בעבודה שקשורה לחיי הלילה.


הקצב, האלכוהול, האווירה וכל מה שקשור בעבודה על הבר, מושך אותם. הם יכולים לדמיין את עצמם עומדים על הבר, במרכז תשומת הלב, מכירים אנשים, מבלים במועדון ובכלל מי אמר שאי אפשר להרוויח כסף שאתה נהנה.


אם אתם בגילאי 20 פלוס, זו התקופה היפה בחייכם. קורס ברמנים יכול להשתלב כאן, לשדרג את חייכם ולשפר את כל מה שידעתם על עצמכם.


איפה ללמוד קורס ברמנים זה כבר נושא אחר. הרבה צעירים מעדיפים לעבור את הקורס בסניף הקרוב למקום מגוריהם, אך דווקא בתחום כזה, בו חשוב מאוד לחוות את האווירה ולהיות בסביבה שמתאימה למקצוע, יש הרבה צעירים שמחליטים להקדיש חודש חודשיים ולעבור את קורס ברמנים בתל אביב.


כשאתם בוחרים איפה לעבור את הקורס, חשוב מאוד שתשימו לב מהי שיטת הלימוד בבית הספר לברמנים בו בחרתם, למשל האם יש להם סימולטור, האם למדים עם אלכוהול אמיתי, כמה תרגול יש על הבר.


מעבר לכך, חשוב להבין מהן האופציות מבחינת שעות וימי לימוד. האם זה גמיש, האם אפשר לסיים את הקורס מהר יותר כי לומדים יותר פעמים בשבוע, כמה שעות כל מפגש.


לא פחות חשוב, מהו מחיר קורס ברמנים במקום בו בחרתם ללמוד, לעיתים עדיף להשקיע קצת יותר, אבל לדעת שאתם לומדים במקום שיש לו מוניטין ושנים של ניסיון בהכשרה והשמה של ברמנים ולא במקום שנפתח היום וייסגר מחר.


מה אתם מקבלים בסיום הקורס. האם בית הספר לברמנים מסייע לכם למצוא עבודה, האם הוא ממשיך לטפח, לדאוג ולעדכן אותך במה חדש בתחום, גם כשקורס ברמנים מסתיים.


כל הדברים האלה חשובים מאוד ולפעמים שווים יותר מאיזו הנחה פצפונת שתקבלו. זה לא אומר שלא צריך לבדוק הנחות, מבצעים וזכאות כמו למשל קורס ברמנים על חשבון הפיקדון, אך אין זה צריך להיות שיקול מרכזי.


אחרי הכול, ברגע שאתם מסיימים קורס ברמנים, אתם מחזירים את ההשקעה בחודש עבודה.


 


 


 

אודות הכותב:

חולמים להיות ברמנים? מחפשים מידע ומבצעים אודות קורס ברמנים,  הפורטל המקיף ביותר לקורס ברמנים נותן לכם את כל המידע  http://www.bartenders.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il