מאמרים - אסלה תלויה לעיצוב מושלם הדפסה מאתר מאמרים

אסלה תלויה לעיצוב מושלם

נכתב על ידי אולימפיה דיזיין

[ הדפסת המאמר ]

עיצוב חדרי האמבטיה וחדרי השירותים זוכים בעשור האחרון לתשומת לב מרובה, ולשפע סגנונות יפהפיים, אשר הופכים את חלל החדר להיכל מפנק גם כאשר מדובר בחדרים שלא התברכו בשטח גדול במיוחד. עיצובים מיוחדים של אמבטיה מפנקת או אסלה תלויה בצבעים מרהיבים, אותם ניתן להתאים לאביזרים הסניטריים הנוספים ולצבעי החרסינה שעל הקיר, ישדרגו את החדר ( או את החדרון באם מדובר בשירותים) ויעניקו לכם נוחות מושלמת לצד מראה מקסים ודקורטיבי שנעים כל כך לשהות בו.

האסלות כבר מזמן אינן מעוצבות רק בכדי לשרת את ייעודן, והן מעוצבות כחגיגה לעיניים ובנויות בנוחות אופטימאלית למשתמשים. בין הפריטים הסניטריים המבוקשים ניצבת בראש ובראשונה האסלה התלויה אשר מקובעת אל הקיר ותלויה מעל הריצפה, בעודה מותירה תחתיה שטח רצפה פנוי אשר מגדיל את החלל הויזואלי וכל כולה יופי ונוחות. מתחת לאסלה תלויה תוכלו לשטוף ולנקות בנוחיות רבה, מה גם שהחלל בחדרים אלו ייראה תמיד גדול ואוורירי יותר. באביזר סניטרי מבוקש מסוג זה, מותקן מיכל ההדחה החיוני כאשר הוא מוסתר מאחורי הקיר האחורי הצמוד אליו, כאשר רק לחצני ההדחה בולטים החוצה לשירותכם.

בבתי המלון ובחדרי הנופש השונים בארץ ובחו"ל, נהוג לא פעם לעשות שימוש באסלה תלויה אשר נחשבת אקסלוסיבית יותר במראה הנקי והמיוחד שלה, ומעוצבת בסגנונות שונים ובצבעים יפהפיים על פי בחירה. תוכלו לרכוש אסלה תלויה בצבעי לבן או שמנת קלאסיים, בצבעי האפור הבהיר או גוון עכבר, אשר מעניקים מראה מיוחד מאוד, ואפילו בירוק, כחול, או ורוד, בגווניהם הפסטליים או החיוורים והמעודנים.

לכל חדר רחצה או שירותים יתאים מן הסתם גוון שונה של אסלה, בהתחשב בצבעי החרסינה והפריטים הנלווים לחגיגה. חדרי רחצה הכוללים אסלה תלויה וכיור רחצה המונח על גבי משטח שיש או פסיפס, ישדרגו בן רגע את החדר המפנק ויעניקו למבקרים בו תחושה יוקרתית ומהנה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il