מאמרים - על פוסטרים כבר חשבתם בתור שינוי לעיצוב הבית? הדפסה מאתר מאמרים

על פוסטרים כבר חשבתם בתור שינוי לעיצוב הבית?

נכתב על ידי רז ולד

[ הדפסת המאמר ]

פוסטרים – איך לא חשבתי על זה מזמן כבר
אם אין לך  זמן או תקציב גדול , במידה ו  מזמן  עבר ו טרם   ביצעת  סתם   עידכון קטן באחד החדרים בבית , אנו רוצים  לספר לך שישנה דרך קלה ומהירה   להגיע אל  הדבר  שחלמת עליו.
את המשפט הזה – למה לא חשבנו על זה  קודם ... אני שומע   חברים ולקוחות ומשום כך ברצוני  לשבת   את הזמן הזה ולכתוב  בכמה מילים   למען שאולי גם את או אתה   שמעיינים את המאמר הזה תוכלו לקבל  מזה ערך. ומהו אותו הערך? – בקצרה: פוסטרים. בשתי מילים – קפיצת מדרגה.

מצלמה? למי אין?
תגידו למי בימינו אין מצלמה? מצלמה דיגיטלית קטנה . אפילו   בפלאפון שלך מאה אחוז  שיש מצלמה טובה פלוס ואני יכול להאמין  בהצלחת כבר לתפוס רגעים מיוחדים, רגעים מוזרים, אירועים ומקומות , קומפוזיציות   ומשחקים של אור וצל .
לא  צריך להיות צלם מקצועי בכדי להוציא תמונות יפות   ולקצור מחמאות. אז למה בעצם לא להפוך את   תמונות אלו לפוסטרים ותתלה אותן  ברוב הדר על קיר ביתך או משרדך?

מאיפה   למצוא  את התמונות -
עכשיו  נספר לך בשקט ואל   תמשיך להעביר את זה הלאה בבקשה – את התמונות  תוכל לקחת  מכל מקום כמעט. מהמצלמה, מהנייד, מהמחשב . באפשרותך   "לדוג" תמונות מהאינטרנט   וניתן גם לבצע סריקה של תמונות אהובות שהודפסו כבר.
נכון לעכשיו  כשאפשר להשתמש גם תוכנות עריכת תמונה שניתנות בחינם  ידידותיות למשתמש  ונגישות באינטרנט (ואם אתם  מעט מתקשים תוכלו למצוא ביו-טיוב סרטוני הדרכה גם בשפה העברית) – באפשרותך אפילו להוסיף טאץ משלכם לתמונה ובאופן כללי להביא אותה   לשיפור  קריאטיבי.

על איזה חומר  להדפיס את פוסטר?
יש   שיטה מיוחדת שמאפשרת לנו להגדיל תמונות קטנות  ולהדפיס אותן בגדול. ומדפיסים על מה? פוסטרים ניתן להדפיס על כמעט אינסוף  אלמנטים. מה   המקובל  זה הדפסה של פוסטרים על נייר רגיל או על נייר שמתאים לצילום איכותי וגם   הדפסת פוסטרים על קאפה או בד קנבס שמותחים על מסגרת עץ.
כל אדם והסגנון   שלו. כל אדם והתמונה שלו.

מה אתה אומר?   זהו הזמן לצאת מהמסגרת, למצוא תמונה ולחדש את הסלון. פוסטרים לחדר – אל תגידו שלא סיפרנו לכם.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il