מאמרים - קורס ברמנים שאלות נפוצות הדפסה מאתר מאמרים

קורס ברמנים שאלות נפוצות

נכתב על ידי bartenders bartenders

[ הדפסת המאמר ]

אם אתם חושבים על קורס ברמנים, וודאי יש לכם כמה שאלות חשובות כמו מחיר, משך הקורס, למי זה מתאים, מה אפשר לעשות עם זה ועוד ועוד. במאמר הבא תקבלו את כל המידע שאתם צריכים, רגע לפני שאתם הופכים לברמנים ומגשימים את החלום


 


כמה זמן אורך קורס ברמנים, האם זה קורס ארוך ?
קורס ברמנים נע בדרך בין חודש לשלושה חודשים, תלוי במספר הפעמים בשבוע, שעות הלימוד בכל מפגש ואופי הקורס, למשל- האם מדובר בקורס בסיסי, קורס מורחב או שילוב של כמה סדנאות מקצועיות במקביל למשך זמן הקורס. מדובר בקורס מקצועי מאוד, אך יחד עם זאת תמציתי ומדויק.

מהי עלות קורס ברמנים ?
מחירו של קורס ברמנים נע בין 2600-4000 ש"ח תלוי כמובן במקום בו בחרתם ללמוד וכמובן במה שכולל הקורס. ישנן בתי ספר אשר מציעים מספר מסלולי לימוד לברמנים ואתם יכולים לבחור את שהכי מתאים לכם. כמובן שניתן ללמוד קורס ברמנים גם על חשבון הפיקדון ויש לכל בית ספר הנחות ומבצעים, בהתאם למה שיש לבית ספר להציע.


האם בקורס ברמנים לומדים גם מעשי או שהכול תיאורטי -
לב ליבו של הלימוד בקורס ברמנים הוא החלק המעשי. אף אחד לא מתכוון ללמד אתכם איך מתפעלים בר או מכינים קוקטייל מסוים בתיאוריה. המטרה היא להכשיר ברמנים מקצועיים שיידעו לאייש בר, כבר מהמשמרת הראשונה, בלי בעיה ובלי הדרכה יותר מדי מורכבת מהמקום בו החליטו לעבוד.


האם קורס ברמנים מתאים גם לנשים וגם לגברים ?
בהחלט כן. מדובר במקצוע בו שני המינים פופולאריים במידה שווה. אחרי הכול, גם לברמנים וגם לברמניות יש הרבה מה להרוויח מאחורי הבר. ברמן זה עניין של אופי, לא של מגדר. האם אתם מצליחים לגרום לאנשים להרגיש טוב יותר עם עצמם, להזמין יותר אלכוהול ולמעשה לרצות לחזור ולבקר שוב במקום שבו אתם נמצאים.


מהו טווח הגילאים בקורס ברמנים -
באופן עקרוני אין שום הגבלה, אולם בשל אופי העבודה, הקורס מושך אליו בעיקר צעירים, כאלה שסיימו את הצבא, נמצאים לפני לימודים  או שמבקשים לחסוך למשהו ולעבוד בעבודה מגניבה, שונה מכל מה שהכירו. היות וברמן זו עבודה זמנית יחסית, הקהל שמגיע לקורס הם בעיקר צעירים שעוד אין להם כל מחויבות ורוצים להרוויח טוב ומהר בעבודה שהיא סוג של בילוי


 


האם חובה שברמן יראה טוב -
הרבה אנשים חשובים שהיות שמדובר במקצוע מאוד פרונטאלי, באווירה של מוזיקה ותרבות לילה, ברמן חייב להיראות כמו כוכב קולנוע או כוכב נולד. כל העניין בברמן זו לא ההופעה החיצונית כי אם הכריזמה. כאשר אתם יודע לאסוף סביבך אנשים, לעניין, לרתק ולמעשה ליצור אווירה סבבה, לצד שירות מקצועי, תצליח בתור ברמן. למראה חיצוני אין קשר לזה.


איפה אני יכול לעבוד אחרי קורס ברמנים -
תאמינו או לא, רוב הצעירים שנרשמים לקורס רואים את עצמם עובדים בפאב או מועדון לילה. הם רוצים את הכי זוהר, הכי באין ומוכנים להילחם על כל משרה ולהבטיח שיהיו הטובים ביותר .יחד עם זאת, ברמנים ניתן למצוא בהרבה מקומות אחרים בתעשיית המזון והאירוח, למעשה יש סוגים רבים של ברים בהם נדרש ברמן, כמו מסעדה, בית קפה, בר בבית מלון על שפת הבריכה, בר אקטיבי באירועים ועוד. תעודה מקורס ברמנים מכשירה אתכם לכל אחת מהעבודות האלה ויותר.


 


 

אודות הכותב:

חולמים להיות ברמנים? מחפשים מידע ומבצעים אודות קורס ברמנים,  הפורטל המקיף ביותר לקורס ברמנים נותן לכם את כל המידע  http://www.bartenders.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il