מאמרים - כל מה שכדאי שתדעו על השלמת בגרויות הדפסה מאתר מאמרים

כל מה שכדאי שתדעו על השלמת בגרויות

נכתב על ידי עידית גל

[ הדפסת המאמר ]

 


לא התקבלתם ללימודים באוניברסיטה כי אין לכם תעודת בגרות ולא בא לכם להתפשר על מכללה? חבל שתפספסו את העתיד שלכם! כל המידע על השלמת בגרויות בצבא ובאזרחי, שיפור ציוני הבגרות הישנים וכדומה פה בפנים...


אם לא ממש התחשק לכם להשקיע בלימודים בתיכון, אל תדאגו, אתם ממש לא לבד. שנות התיכון רוויות במתחים מיניים, ריבים עם ההורים ומגוון רחב של הסחות דעת כאלה ואחרות. עם זאת, כדאי שתדעו שאף פעם לא מאוחר מדי לעשות שיפור בגרויות! גם אם אתם עדיין בצבא וגם אם אתם עובדים קשה וחושבים שאין לכם זמן, תוכלו למצוא עם קצת מאמץ את הקורס שיתאים לכם.


השלמת בגרות באנגלית- זה לא חייב להיות סיוט


אם מספיק לכם רק לשמוע אנגלית מסביב וכבר להכנס לחרדות, כנראה שיש לכם פוביה מאנגלית. לא פלא שלא הצלחתם בבגרות ומצאתם בכל פעם תירוץ אחר מדוע לא להגיע לשיעורים. אבל זה עדיין ממש לא אומר שלא תוכלו ללמוד אנגלית מחדש ולהשלים את הבגרות. עם המורה הנכון בבית הספר הנכון, כל אחד שלא יודע אפילו לבטא "הלו" יוכל לדבר, לקרוא ולכתוב שוטף וברמה מספקת לבגרות.


על מועדי בחינות בגרות


בכל מה שקשור לבחינות הבגרות, צריך לדעת שהשנה מתחלקת לעונות קיץ וחורף. כדאי להתחיל ולברר את המועדים המדוייקים לבחינות באנגלית, מתמטיקה, מחשבים וכו' לפני שמתחילים לחרוש כדי לא לפספס את הבחינות ולדעת להתארגן מספיק זמן מראש.


חושבים לעשות בגרויות קיץ 2011 או חורף 2011? קחו נשימה עמוקה והכינו את עצמכם למסע. עם עבודה מאומצת ונחישות להצליח תוכלו לעבור בהצלחה כל בחינה בלי בעיה, אך אתם צריכים להערך לעבודה הקשה.


איך להערך עבור לימודי בגרויות
    • ·         בתקופת הלימודים, השתדלו לצמצם את ערבי הבילויים שלכם. לא רק שאלו יהיו ערבים מבוזבזים שתוכלו ללמוד בהם אלא שגם תחסכו מעצמכם את ההאנג-אובר של הבוקר שגם אותו אתם אמורים להקריב ללימודים.    • ·         התאזרו בסבלנות, חישבו בצורה חיובית ואופטימית    • ·         הירשמו לקורס הכנה להשלמת בגרויות בהקדם. הוא יעזור לכם להצליח בגדול!

אודות הכותב:

השלמת בגרויות עם פורטל בגרות עכשיו!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il