מאמרים - דקים לחצר הדפסה מאתר מאמרים

דקים לחצר

נכתב על ידי אולימפיה דיזיין

[ הדפסת המאמר ]

דקים משמשים בעיקר לחיפוי חוץ והם מתאימים לגינות בדירות פרטיות, לבריכות שחייה יוקרתיות, לשטחים ציבוריים בבתי מלון, לגני אירועים, למסעדות ובתי קפה, ולבתי עסק המבקשים להנות מכניסה מרשימה במיוחד. בשנים האחרונות מאז הוכרז בישראל משטר מים המורה על חסכון, בוחרים רבים מבעלי הגינות הפרטיות וכמו כן בעלי גני אירועים ומלונות, להתקין בשטחם דקים יפהפיים וכך להנות מרצפת עץ אשר מעוצבת בדקורטיביות אולם אינה זקוקה לתחזוקה שוטפת. בדרך זו מצליחים בעלי הגינות הפרטיות לחסוך במים ולהנות מאיכות חיים ואפילו מהשבחת הנכס.

דקים הולמים את הנוף הישראלי ומשתלבים בו באופן הרמוני. כמו כן הם מתאימים מאוד לאקלים הישראלי החם כאשר רצפת העץ המיוצרת מהם אינה סופגת את החום, ושומרת על טמפרטורה נוחה ונעימה אשר ניתן להתהלך עליה ברגליים יחפות. דקים אשר נחשבים מתאימים במיוחד לריצוף מיוצרים מעצי אורן, טיק בורמזי, איפאה ועוד. בנוסף ניתן להתקין דקים מחורצים אשר מיועדים לריצוף סביב בריכות השחייה או לבניית מדרגות למניעת החלקה. ניתן גם לשלב במשטחי הריצוף היפהפה דקורציות מעניינות ממתכת, נירוסטה, אבנים מעניינות כמו פסיפס או חלוקי נחל.

על אף שמרבית הלקוחות מבקשים לעשות בהדקים שימוש לצורך ריצוף חוץ, הרי שבארצות רבות נהוג להשתמשת ברצפת העץ היוקרתית גם בתוככי המבנה, בין אם מדובר בבעלי עסקים ובין אם בדירות פרטיות אשר זוכות לתפיסה עיצובית מיוחדת. גם בישראל מבקשים לא פעם בעלי הדירות לרצף את בתיהם או חלקים ממנו, ברצפת העץ האהובה. את רצפת העץ מומלץ לנקות אחת למספר חודשים באמצעות תכשירים איכותיים המיועדים לה, ואשר מבוססים על שמן. בדרך זו שומרת רצפת העץ על עמידותה וזוכה להגנה ולברק. על אף שהדקים יפים בצבעיהם המקוריים הרי שניתן למצוא אותם גם כאשר הם צבועים בגוונים שונים, על פי טעמו של הלקוח.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il