מאמרים - כל מה שרציתם לדעת על קורס ברמנים הדפסה מאתר מאמרים

כל מה שרציתם לדעת על קורס ברמנים

נכתב על ידי bartenders bartenders

[ הדפסת המאמר ]

גם לך קרה שפתאום נורא התחשק לך להיות מאחורי הדלפק? לערבב משקאות, להקפיץ טקילות, להבעיר קוקטיילים ולבצע תעלולי אלכוהול מרשימים ומפתיעים. הנה בשורה: היום כמעט כל אחד יכול, בעזרתו של קורס ברמנים.


כל אדם אשר נמצאת בו האהבה לחיי הלילה ומתעניין בערבוב משקאות יכול ללמוד באופן מקצוע להיות ברמן באמצעות קורס ברמנים.


מהו קורס ברמנים?


קורס ברמנים מכשיר אנשים להיות מומחים בערבוב והכנת משקאות אלכוהוליים, שימוש במכשירים שונים להכנת המשקאות, ובעלי ידע נרחב בכל הנוגע למשקאות הנמכרים בבר.


במסגרת קורס ברמנים לומדים התלמידים חלק עיוני וחלק מעשי. החלק העיוני מתחיל בלימודים מעמקים אודות משקאות חריפים, ההיסטוריה שלהם וסוד הכנתם. החלק המעשי מתמקד בתרגול מעשי על הבר, עם משקאות אמיתיים והדרכה צמודה.


קורס ברמנים נערך בדרך כלל בכיתות קטנות (כעשרים תלמידים בכיתה) בתוך בית הספר לברמנים המאובזר בציוד מתאים, ומועבר ע"י צוות מקצועי ומנוסה, תוך הענקת יחס אישי וליווי צמוד.


קורס ברמנים, ברוב המקומות, נערך על פני כחצי שנה בה מתקיימים מפגשים בני חמש שעות אחת לשבוע (נתונים אלו משתנים ממקום למקום). מתכונת זו מאפשרת לשלב את  לימודי קורס הברמנים עם עבודה או לימודים נוספים.


כך לדוגמא, סטודנטים לתואר ראשון או לתארים מתקדמים, יכולים לשלב עם לימודיהם באוניברסיטה או במכללה, גם קורס ברמנים ולרכוש מקצוע נוסף ומבוקש. או שילוב של קורס ברמנים עם קורסים מקצועיים אחרים כמו קורס מקצועי של ניהול עסק קטן למשל וכד'.


רוב בתי הספר לברמנים מאפשרים תשלום הקורס על חשבון הפיקדון של חיילים משוחררים, כך שגם אם זה עתה השתחררת, ואתה רוצה לעשות כסף טוב וגם ליהנות, אתה יכול ללמוד קורס ברמנים, על חשבון הפיקדון, ולהתחיל לעבוד ולהרוויח כסף לקראת היעד הבא: הטיול הגדול, לימודים אקדמיים, פתיחת עסק, חתונה. הצ'ופר הוא, בניגוד למקומות עבודה אחרים אולי כמו אבטחה או מלצרות, כי תוכל ליהנות מאד מהעבודה שלך כברמן ואף להכיר אנשים חדשים.


בסיומו של קורס ברמנים ניתן לעבוד בכל מקום המציע בר אלכוהולי: מועדונים, מסעדות, בר מסעדה כמובן, ברים שונים, בתי קפה, אולמות אירועים ועוד. ההיצע רחב ביותר ולכן גם מציאת העבודה קלה יחסית. אם אתה ברמן טוב, אז גם תוכל לגרוף לא מעט כסף מטיפים או מבוסים מרוצים.


קורס ברמנים מתאים לאנשים חיות לילה, אוהבי אדם והמתעניינים בסוגים שונים של אלכוהול ומשחקים בו. בשורה התחתונה, קורס ברמנים הוא קורס מעניין, מרתק, נוח לשלבו עם עיסוקים אחרים ובסופו של דבר, גם ריווחי.


 

אודות הכותב:

חולמים להיות ברמנים? מחפשים מידע ומבצעים אודות קורס ברמנים,  הפורטל המקיף ביותר לקורס ברמנים נותן לכם את כל המידע  http://www.bartenders.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il