מאמרים - בחרו מתנות למשרד למנהל הדפסה מאתר מאמרים

בחרו מתנות למשרד למנהל

נכתב על ידי פורטל עד 120

[ הדפסת המאמר ]

הנה הגיעה שעתכם, לפרוש כנפיים, ולומר יפה לעבודה הקודמת שלכם. לפני שאתם ממשיכים לעבודה הבאה, נהוג לחשוב על קניית מתנות למשרד, מתנות פרידה, קטנות או גדולות, כדי להשאיר טעם טוב אחריכם. קניית מתנות למשרד יכולה להתבצע באופן מקוון דרך האתרים הרבים המציעים שירותי מתנות למשרד,או בחנויות הגימיקים הקרובות לביתכם. 

אופיין של מתנות למשרד הן בעיקר מדליקות, חדשניות, בסגנון גאדג'טים, לא חייבות שיהיה בהן שימוש רב, לעיתים יכולות להיות רק לנוי. יש מתנות למשרד יוקרתיות ויש גם קטנות, בעיקר סמליות, למזכרת, זו שאלה של עד כמה הקרבה ומקום העבודה היה כמו הבית שלכם והאם הקולגות הם גם חברים, מעבר להכל. 

דוגמאות למתנות למשרד בסגנון יוקרתי, אם זה מתנה למנהל האישי שהיה לכם, לבוס הגדול או לאדם בארגון שהשפיע עליכם רבות, יש מעמדים יוקרתיים ליין, ובליווי בקבוק יין טוב עם הקדשה יכול להיות מתנה נהדרת, שעון שולחני או שעון קיר מעוצב, עם חריטה ותמונה משותפת למזכרת, או עט באריזה מהודרת עם חריטת תודה. 

לאלה המבקשים מתנות למשרד כולו, לוח שעם גדול, שתוכלו לקשט בעצמכם עם תמונות חווייתיות של כל הקולגות, ויוכל להישאר להם להמשיך את המסורת. מתנות למשרד בסגנון היתולי ומשעשע תוכלו למצוא בחנויות המתנות השונות, לדוגמא משחק קיר, משחק חיצים, או קליעה למטרה, שיוכלו להציב במטבחון המשותף או בחדר המנוחה ויהווה פנאי לכולם. במידה ויש תקציב גדול תמיד תוכלו להשקיע במכונת אספרסו קטנה כמזכרת למשרד כולו, בטוח שהם ישמחו. 

המחירים למתנות למשרד יכולים לנוע בין 50 שקלים לעציץ נוי למשרד, ועד 100 שקלים לעט מהודר בהקדשה, 200 שקלים לשעון קיר ייחודי וכמובן שעד 500 שקלים לאלה שמעוניינים להשקיע במוצר חשמלי לטובת המשרד כולו.

אודות הכותב:

כל הזכויות שמורות לפורטל יום הולדת עד 120

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il