מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

הנה הגיע הרגע בו הנער או הנערה אותם אתם מכירים, עומדים בפני רגע מכונן בחייהם, רגע הגיוס לצבא. ועם החגיגה, והשמחה, וגם העצב שבפרידה הזמנית, צריך לחשוב אילו מתנות לגיוס נקנה למתגייס הטרי. 

מתנות לגיוס צריכות להיות שימושיות ומועילות למתגייס הטרי, לכן כדאילקנות פריטים ואביזרים הכרחיים לשלב הראשון של הטירונות על מנת להקל. מצד שני, מתנות לגיוס צריכות להיות מהלב, כאלה שיסמלו את הבית ואת החום והאהבה של החברים של המתגייס הטרי בזמנים קשים. 

אם קשה לכם לחשוב על מה מתגייסים צעירים זקוקים הכי הרבה, כדאי לכם לבקר באחד מהחנויות המציעות מוצרים רבים למתגייס כגון ריקושט, ולמטייל. בחנויות הללו תמצאו נציגים חביבים שישמחו להתאים לכם מתנות לגיוס מושלמות בהתאם לתקציב. ברשימה הכללית של מתנות לגיוס תוכלו למצוא אולר שוויצרי, מצפן, ושעון עמיד לזעזועים, כאביזרים הפופולאריים ביותר בתור מתנות לגיוס לגברים. 

מתנות לגיוס לבנות, זה כבר עניין אחר. למתגייסת כדאי להשקיע במתנה סנטימנטאלית שתזכיר את הבית: מגבת רחצה גדולה עם משפט אוהב רקום, כרית חמימה עם תמונה מודפסת ללילות הקרים, או ערכה קומפקטית לרחצה נעימה וריחנית גם בבסיס הצבאי המרוחק ביותר. 

אם אתם מעוניינים במתנות לגיוס מקוריות שאתם יכולים לעשות בבית, רעיון נחמד הוא לקחת קרטון בינוני, לעטוף את הדפנות שלו, לקשט ולכתוב ברכות בכתב יד, ובפנים להכניס שוקולדים וממתקים וחטיפים שיהיה למתגייס מה לנשנש. תוכלו גם לבנות מאפס ערכת עזרה ראשונה הומוריסטית, ולשים בפנים פלסטרים עם דמויות מצחיקות, ג'ל נגד חצ'קונים, וקיסמי אוזניים צבעוניים. 

תמיד תוכלו להכין למתגייס הטרי דיסק אישי עם כל השירים האהובים ביותר עליהם כדי שיזכרו בבית, או להקדיש לו ספר שהיה אהוב עליכם במיוחד בזמן הגיוס, ואתם מאמינים שהוא יעשה למתגייס הטרי גם כן כיף על הלב. 

כמובן שבהתאם לעונה בה מתגייסים, תוכלו להכין ערכות מדליקות בתור מתנות גיוס, לדוגמא, ערכת גיוס בחורף הכוללת - צעיף, כובע גרב, גרבי צמר אופנתיות, שקית חימום כייפית, ועוד. המתגייסים הטריים יודו לכם על כל תשומת הלב, שכה זקוקה בתקופה חדשה זו.

אודות הכותב:

כל הזכויות שמורות לפורטל יום הולדת עד 120

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il