מאמרים - בר מצווה הדפסה מאתר מאמרים

בר מצווה

נכתב על ידי פורטל עד 120

[ הדפסת המאמר ]

בר מצווה מסמל עבור כל נער התחלה של חיי הבגרות, כניסה לעולם בו הוא צריך לקחת אחריות, ולפי המסורת היהודית גם לקבל עליו קיום מצוות הדת.
כשמתקרבים לגיל בר מצווה, מתחילות ההכנות לקראת. הכנות הכוללות את טקס הבר מצווה, הפקת אירוע בר מצווה, וכמובן הכנה אישית ונפשית לנער. 
טקס הבר מצווה, אשר עורך כל נער אשר מלאו לו שלוש עשרה שנים, מורכב משני חלקים- טקס הנחת תפילין המתקיים באמצע השבוע, ועלייה לתורה הנערכת בשבת. 
טקס הבר מצווה הוא טקס מרגש בו כל המשפחה, המצומצמת והמורחבת, מוזמנת לחלוק עם חתן השמחה את כניסתו לגיל מצוות. 
לאחר הטקס המסורתי, מגיע החלק בו יש לשאול את הנער האם היה רוצה אירוע משפחתי לרגל המאורע. יש חתני בר מצווה אשר מעדיפים לחסוך את הכסף לטיול לחוץ לארץ, אבל יש המון משפחות אשר בוחרות בדרך המקובלת ועורכות אירוע בר מצווה גדול. 
בבחירת המקום בו האירוע בר מצווה יתקיים צריך להתחשב במספר המוזמנים שעתידים להגיע. במידה ויש המון אורחים, כדאי לערוך את המסיבה באולם או גן אירועים. למסיבות בר מצווה סולידיות יותר, יש את האפשרות הנהדרת של מועדוני בר מצווה, סגירת מסעדה גדולה בערב המסיבה, ואפילו מתחם בטבע, בו מרימים הפקה מצומצמת של מקומות ישיבה שאנטיים, ופופים, להנאת האורחים. 
גם בתחום המזון יש מבחר גדול. אם תבחרו ללכת על קייטרינג, תוכלו לבחור ממגוון של קייטרינג בשרי, אסאדו, חלבי, דגים ועוד. אם תרצו ללכת על אירוח קצת יותר מצומצם ועם זאת מספק, יש כיום להשכיר עמדות מזון לבחירתכם – עגלת אוכל מוקפץ, עגלת המבורגר בלחמנייה, עמדת וופל בלגי וגלידות ועוד. כך יוכל החתן בר מצווה לבחור את האוכל האהוב עליו במיוחד. 
בכל תחום מסיבות הבר מצווה יש היום אטרקציות נוספות שיכולות לשלהב את הקהל בכל אירוע. רקדנים, להטוטני אש, צילום קליפ ושיר שמבצע חתן הבר מצווה, עמדת מגנטים וזיקוקים ועוד. הכול על מנת שחווית הבר מצווה של הנער תעבור בצורה המהנה ביותר.

אודות הכותב:

כל הזכויות שמורות לפורטל יום הולדת עד 120

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il