מאמרים - טיול משפחות- חוויה בלתי נשכחת הדפסה מאתר מאמרים

טיול משפחות- חוויה בלתי נשכחת

נכתב על ידי עידית גל

[ הדפסת המאמר ]


לטייל עם ילדים זו לא תמיד משימה פשוטה. אם עשיתם את זה כבר פעם, אתם ודאי יודעים כמה קשה זה להעסיק ילד בן 3 בנסיעה ממושכת ברכבת או להסביר לו למה אין, פשוט אין במסעדה הזו קטשופ! אחד הדברים שתוכלו לעשות על מנת להקל על עצמכם מאוד הוא לארגן טיול משפחות. מדוע ואיך עושים את זה? הנה כל הטיפים.


היתרונות של טיול משפחות


·         אם לילדים שלכם תהיה חברה בת גילם זה רק ייתן לכם ההורים יותר שקט וכך תוכלו להתפנות לעצמכם, לבילוי משותף עם המבוגרים האחרים וכו'. לכן השתדלו תמיד להיות חלק מטיול משפחות שיש בו ילדים בני אותו הגיל כמו שלכם.


 


·         אם תיתקעו בלי מוצצים, תחליפי חלב, חיתולים או משחקים, תמיד תהיה שם משפחה שיש לה את הכול ועוד אקסטרות.


 


·         טיול משפחות זה פשוט פחות בודד, יותר שמח ויש הרבה יותר אנשים לדבר איתם ולחוות איתם את הטיול.


 


טיול טיולטיול משפחות- הטיפים


 


·         אם אתם יוצאים לטייל כמה משפחות יחד, היפגשו כמה ימים לפני הנסיעה וחלקו ביניכם את הציוד. כך תוכלו להחליט למשל שמשפחה אחת תישא בנטל הצעצועים, השנייה בנטל הספרים והשלישית תהיה אחראית על הבמבה והביסלי לימים הראשונים.


 


·         מיצאו משפחות שחולקות פחות או יותר את אותם התחביבים שלכם ובאופן כללי בידקו שיש כימיה ביניכם עוד טרם היציאה לטיול. אחרי הכול, אתם צפויים לעבור איתם חוויה מהנה אך לא בהכרח קלה וכדאי שיהיה עם מי לדבר...


 


·         עשו תיאום ציפיות יסודי לגבי מסלול הטיול, האתרים בהם אתם מעוניינים לבקר, התקציב הכולל וכדומה. בצורה כזו לא יהיו חיכוכים או ריבים ואף אחד לא ירגיש מקופח או שלא מתחשבים ברצונותיו במהלך הטיול.


 


 


רוצים למצוא משפחה לטייל איתה אבל לא יודעים איך? מחפשים עם מי להתייעץ בנוגע למסלול הטיול? כנסו לNettrip-  ומיצאו שותפים לטיול מכל הסוגים ומכל המינים; שותפה לטיול, שותף לטיול, משפחות, צעירים ומבוגרים בכל הגילאים! מחכים לכם שם...


 


 

אודות הכותב:

בצעו חיפוש שותפים לטיול!
מצאו שותף לטיול ב-Nettrip.co.il
מחפשים שותפים לטיול? הצטרפו עוד היום לרשת החברתית הגדולה למטיילים!


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il