מאמרים - כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט הדפסה מאתר מאמרים

כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט

נכתב על ידי אתיקה השקעות בע''מ

[ הדפסת המאמר ]

 


אחת הדרכים העיקריות והחשובות לקידום אתרים ברשת, היא כתיבת מאמרים לאתר עצמו או להפצה באתרים אחרים. אם אתם בעלי אתר אינטרנט כלשהו, ככול שתפיצו יותר ויותר מאמרים ברשת, הכוללים קישור לאתר שלכם, כך גם תקדמו את האתר שלכם. אם החלטתם לבנות אתר משלכם על מנת לקדם את העסק , להציג שירותים מסוימים או לכל מטרה אחרת, לא משנה עד כמה אטרקטיבי הוא האתר ועד כמה רמת עיצובו גבוהה, מבלי לקדם אותו ולהגיע לקהל הגולשים הפוטנציאלי, הוא יהיה חסר ערך.


כיצד מתבצעת כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט ?


כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט היא איננה כתיבה עיתונאית, כתיבה ספרותית  או כתיבה המשמשת בלוגרים לבלוג שלהם. כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט חייבת להיות תמציתית, ברורה ופשוטה, אין כאן מקום להתפלספות והבעת דעה פרטית והכתיבה גם חייבת להיות תכליתית , כאשר התכלית היא ערך מוסף לגולש ודרך כך קידום האתר שלכם. עולם האינטרנט הוא עולם תזזיתי ותכליתי, גולש אשר ימצא עצמו משועמם יעבור בהבזק של הקלקה לאתר אחר ואתר זה יכול גם להיות אתר מתחרה לכם.  מבנה התוכן של המאמר אמור להיות מתאים לקהל היעד .


כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט וקהל היעד


כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט חייבת להיות יעילה ומנוסחת באופן המתאים ביותר לגולשים שלכם. מנועי החיפוש השונים כאשר העיקרי שבהם הוא מנוע חיפוש גוגל מנסים לתת ערך גבוה יותר למאמרים איכותיים ולמאמרים הנותנים ערך מוסף לגולשים. מאמר משוכפל / משוכתב / או חסר ביסוס וסימוכין - לא יעזור לכם.  על מנת שתוכלו להגיע לכמה שיותר גולשים המהווים את קהל היעד שלכם, ובכדי שתוכלו להגדיל רווחים, יהיה עליכם לשכור את שירותיהם של כותבי מאמרים מנוסים אשר יודעים כיצד לכתוב מאמרים מונחי תוכן.


כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט אל מול מנועי החיפוש


למנועי החיפוש השונים ישנה יכולת מופלאה לזהות מאמרים בעלי תוכן זהה ומאמרים בעלי איכות ירודה המביאים את הגולש לעזוב אותם תוך כמה שניות בשל חוסר עניין. מנוע החיפוש ידע לזהות כמה זמן צפה הגולש באתר כאחת מהאינדיקציות לאיכותו. מנוע החיפוש יודע גם לזהות כל כמה זמן האתר מעודכן ובשל כך יש צורך בגיבויו על ידי תכנים חדשים ותוך כדי לשמר את מעמדו במנועי החיפוש. כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט לא תמיד מספקת ועל מנת להגדיל את סיכוייו של קהל הגולשים הפוטנציאלי לפגוש במאמר וכתוצאה גם להגיע לאתר שלכם, ניתן לשלוח את המאמרים לאתרים אחרים וליצור ביניהם קישור.


ככל שהאתר שלכם יהיה עשיר בתכנים, כך מעמדו בפני מנועי החיפוש ובמיוחד מנוע החיפוש הגדול מכולם, גוגל, יהיה גבוה יותר. מנועי החיפוש בראש בראשונה מבצעים חיפוש של תכנים  וללא תוכן אין להם גם שום קיום , כי מהו בעצם התוכן - התוכן הוא אינפורמציה ומידע.  כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט תקדם אתכם במנועי החיפוש, תשפר את התדמית שלכם (מיתוג באינטרנט) ובנושא ספציפי זה ניתן בהחלט לומר כי כל המרבה הרי הוא משובח


 

אודות הכותב:

כתיבת מאמרים ותכנים מיסודה של אומדיה שיווק באינטרנט המפעילה ומנהלת אתרי תוכן בנושאים מגוונים: מים, מיחזור

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il