מאמרים - 5 טיפים מובילים על טיול למזרח הדפסה מאתר מאמרים

5 טיפים מובילים על טיול למזרח

נכתב על ידי עידית גל

[ הדפסת המאמר ]
במשך שנים אתם שומעים מחברים על טיול להודו או תאילנד ורק מצפים ליום שבו גם אתם תעלו על המדרגות הנעות ותנופפו להורים הדומעים שלכם לשלום. הגיע הרגע המיוחל? בשעה טובה! בואו לגלות איך לעבור כל טיול למזרח בקלות ובכיף.


5 דברים שצריך לדעת על טיול למזרח


·         אם אתם חולמים על טיול מפנק- אל תיסעו להודו! הודו אמנם מדהימה ואם יודעים איך ולאן להסתכל מגלים שאכן יש בה הכול מהכול. ועם זאת, קשה להגיד עליה שהיא מפנקת... לוקח קצת זמן להתרגל אליה, היא לא המדינה הכי נקייה בעולם (בלשון המעטה), הכול מתנהל שם בקצב משלה ויש להתאזר בהמון סבלנות כשמדובר בנותני  השירות ההודים.


 


·         לכל מקרה שלא יהיה, כדאי להגיע למזרח מצוידים במאגר תרופות מהארץ. בין היתר חשוב לזכור כדורים נגד כאבי בטן, בחילות, שלשולים והקאות, כדורים להורדת חום ועוד.


 


·         הכנות עבור טיול למזרח יכללו בתוכם גם כמה חיסונים חשובים. אל תוותרו עליהם! הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה לכם הוא לחזור עם מחלה כרונית שלא תצליחו להפטר ממנה גם שנים לאחר מכן רק בגלל שהתעצלתם להתחסן.


 


·         קחו הכול בקלות! למזרח יש מנטליות שונה לחלוטין מהעולם המערבי. קבלו את השונה בחיוך, נצלו את ההזדמנות להכיר אנשים נפלאים חדשים ונסו לא להתעצבן כשדברים לא מתרחשים בדיוק כפי שתכננתם.


 


·         והדבר הכי חשוב- אל תשכחו למצוא שותפים לטיול. טיול למזרח עלול להיות כרוך בבעיות ותקלות ובכלל, לא נעים להגיע למקום זר (ומעט מרתיע) כמו דלהי לגמרי לבד.


 


החלטתם שאתם לא מוותרים על שותף לטיול? נהדר! בקרו ברשת החברתית למטיילים Nettrip.co.il,  הקימו פרופיל דרך הפייסבוק או בצורה הרגילה, מיצאו חברים וצאו יחד לטייל בעולם!


 

אודות הכותב:

בצעו חיפוש שותפים לטיול! מצאו שותף לטיול ב-Nettrip.co.il מחפשים שותפים לטיול? הצטרפו עוד היום לרשת החברתית הגדולה למטיילים!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il