מאמרים - החיים מציעים לבני האדם אפשרות בחירה - אהבה או תהילה? הדפסה מאתר מאמרים

החיים מציעים לבני האדם אפשרות בחירה - אהבה או תהילה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]


החיים מציעים לבני האדם אפשרות בחירה - אהבה או תהילה? / מאת יואב ברנזון


 


 


תהילה


 


תהילה היא הזוהר וההישג שבכיבוש הר בלתי אפשרי. תהילה היא האפשרות להיות גדול מהחיים, לחיות בפנטזיה, ללכת הכי רחוק שרק ניתן, לנסות לכבוש את החיים כל עוד חיים.


 


תהילה אופיינית לאנשים שרוצים להטביע חותם, להיות מפורסמים, להצליח עד כלות, למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם, ללכת הכי רחוק שרק ניתן ולזכות להכרה, להערצה ולכבוד מאחרים.


 


 


 


לשבור גבולות ולהטביע את חותמכם


 


מי שחשוב לו להטביע חותם, להשאיר משהו חשוב אחריו, לעשות הבדל, לשבור גבולות, להוכיח שהכל אפשרי, לגעת בזוהר, לממש הצלחה ולכבוש יעדים גדולים ומורכבים - בחר למעשה בתהילה ולא באהבה.


 


משמעות הדבר, שישנו סיכוי מאוד סביר שחייו לא יהיו מלאים באהבה, בשלמות או בשקט אלא דווקא במאבק, בדרמה, במלחמה, בתחרות, בתככים, בכיבושים ובניצחונות מרובים.


 


 


 


אהבה


 


אהבה היא הצניעות, האמת, השקט והפינה הפרטית. אהבה מאפשרת לחיות את החיים הצנועים, האינטימיים, הפרטיים והדיסקרטיים. לבחור לרדת משביל ההצלחה והתהילה אל הגבעה הקטנה המבודדת ולחיות שם חיים פשוטים.


 


אהבה אופיינית לאנשים שאינם מעוניינים להרשים אחרים או להטביע את חותמם. להיפך, הם אינם רוצים להיות בעין הציבורית, הם אינם רוצים שיעריצו אותם או יסתכלו עליהם. הם רוצים להיות טבעיים, שלמים, זורמים ורגועים.


   


 


 


להיות טבעיים ומאושרים


 


מי שחשוב לו להיות שלם עם עצמו, להעביר את החיים בנינוחות ובשלווה, להיות קרוב, לגעת, לאהוב, להעניק, לתת, ליצור יחסים חמים עם אנשים פשוטים, לשמור על צניעות ולא לחפש את הרעש ואת ההמולה - בחר באהבה ולא בתהילה.


 


משמעות הדבר היא שחייו לא יכללו ניצחונות גדולים או הישגים ותעודות שניתן לפאר בהן קירות אלא יחסים אינטימיים ושקטים, פינה מבודדת ונעימה, רוגע, שלווה, הנאה וניתוק ממירוץ החיים המפרך אל התהילה. 


 


 


וטיפ לסיום: הפייטרים בוחרים בדרך כלל בדרך התהילה ואילו העדינים והרומנטיקנים בוחרים בדרך האהבה.


 


אודות הכותב:

יואב ברנזון הוא עורך דין לשעבר ובעל תואר בפסיכולוגיה.   הוא מתמחה בטיפול אישי, יעוץ זוגי והכוונה מקצועית בקריירה.   יואב ברנזון פיתח שיטות טיפול רבות וייחודיות והוא בעל ניסיון עצום ומגוון בטיפול פרטני.   הוא מוביל אנשים להצלחה בתחום האישי, הזוגי והתעסוקתי ב-25 השנים האחרונות ונחשב לאחד המומחים המובילים בישראל.   הוא מקבל לקוחות ישראליים מכל יבשות העולם.   יואב ברנזון כתב עד היום 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.   כמו כן, הוא פרסם למעלה מ-2,112 מאמרים בתחום הצמיחה האישית והזוגית.   למידע מורחב על יואב ברנזון ועל עבודתו הענפה לחצו כאן.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il