מאמרים - בחירת רואה חשבון טיפים מקצועיים הדפסה מאתר מאמרים

בחירת רואה חשבון טיפים מקצועיים

נכתב על ידי webon site

[ הדפסת המאמר ]

שלום לכולם,

ברצוני לברך אתכם להצלחה בפתיחת העסק החדש, עיקר המאמר הזה הינו להסביר לכם כיצד לבחור רואה חשבון שאכן ילווה אתכם להצלחה מקסימאלית.

שלבים ראשונים לבחירת רואה חשבון :
שלב ראשון – חיפוש רואה חשבון באתרי אינטרנט, תוכלו לעיין בחומר שרואה החשבון העלה לאתרו האישי, תוכלו לראות ולהבין מתוך התוכן הכתוב את רמת עבודתו של אותו רואה חשבון .
בעיון החומר תוכלו לראות את הטיפים המחולקים באתר ולפיכך תלמדו על אופיו של רואה חשבון .

שלב שני – חשוב שאתר האינטרנט בו מוצג רואה חשבון אכן יהיה יראה מקצועי ואמין, כמובן שאם תגיעו לאתר בו הפרסום יגרום לכם רק למלא פרטים כגון : "קבלו הצעת מחיר מוזלת", "הכי זולים שיש" , או ממספר רואי חשבון באזור מגוריכם תוכלו להסיק מכך שרוצים רק שתמלאו פרטים ולא באמת להעביר לכם רואה חשבון שאכן השקיע באתרו בכדי להצליח.

שלב שלישי – לאחר שבחרתם רואה חשבון שמתאים לכם צרו עימו פגישת ייעוץ שהיא ניתנת לכם ללא עלות וזאת בכדי שתוכלו להכיר את רואה החשבון שהולך לעמוד עימכם לאורך שנים ארוכות, כי רואה חשבון טוב לא מחליפים אלא אם כן לא מרוצים.

שלב רביעי – בעת קבלת פגישת הייעוץ תאבחנו מספר פרמטרים:
כאשר רואה חשבון מעוניין רק להחתים אתכם על חוזה התקשרות תבינו מכך שהוא רואה חשבון מתחיל ולא באמת מעניין אותו מה אתם הולכים לפותח וזהו פרמטר מאוד חשוב להצלחה כלכלית.

תשימו לב לרמת התעניינות של רואה חשבון בעסק שלך אם הוא מראה בקיאות וידע נרחב, מראה על ניסיון עשיר.

אדיבות זהו חלק דיי חשוב, כאשר אתם לא מרגישים בנוח בזמן השיחה אז כיצד תוכלו לעבוד עימו ולשאול שאלות בהמשך הדרך - אשר מצריכות תשובות מידיות..

חשוב לזהות אצל רואה חשבון את רמת הקשרים העסקיים שלו, דבר שיכול לעזור לכם בהמשך הקמת העסק.

שימו לב לתעודות המוצגות במשרדו של רואה חשבון אשר מצביעות על השכלתו הגבוהה.

טיפ:
אל תבחרו רואה חשבון זול אלא רואה חשבון איכותי עם המון ידע מעשי ועם ניסיון רב, זה רואה חשבון אשר יוביל אתכם להצלחה כלכלית ומשגשגת.

אודות הכותב:

webon
בניית אתרים
http://webon.org.il
050-4988998

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il