מאמרים - קרוזים במזרח הקריביים הדפסה מאתר מאמרים

קרוזים במזרח הקריביים

נכתב על ידי הדני קרוזים

[ הדפסת המאמר ]

אזור הקריביים ומזרחה נחשבים ליעד תיירות פופולארי במיוחד. הקרבה של מרבית המדינות באזור אל הים גורמת לכך למסלולי קרוזים של הפלגות נופש מתקיימים במקום לכל אורך השנה. נופשים רבים אשר חוששים מתנאי ההיגיינה והארחה של בתי מלון בקריביים נוהגים לערוך שייט של קרוזים, שמאפשר להפליג אל היעדים בתוך ספינה המאובזרת בכל מה שצריך בשביל חופשה מושלמת.


סוכנות הנסיעות הדני מספקת חבילות קרוזים למזרח הקריביים וכן שייט של הפלגות נופש ליעדים נוספים ברחבי העולם. כאמור, הפלגות של קרוזים במקום מתקיימות לכל אורך השנה - ואולם העונה האידיאלית ביותר מתקיימת בין החודשים נובמבר עד מאי.


האי סנט תומס שבשרלוט אמאלי ממוקם במרכז הקריביים, והוא נחשב למחוז העיקרי באיי הבתולה. המקום משרה אווירה של גן עדן טרפי, ומלבד הטבע הוא גם מהווה גן עדן של קניות - במקום פזורות חנויות דיוטי פרי רבות הפטורות ממס. לאחר הקניות במקום, אפשר להמשיך הפלגות נופש של קרוזים עם ביקור "Paradise Point", תצפית עוצרת נשימה של האזור כולו. במקום גם קיים בית כנסת יהודי שנבנה בשנת 1848, ואפשר לבקר בו גם היום.


לאחר מכן, אפשר להמשיך שייט של הפלגות נופש עם ביקור באי "סנט מרטין", הנחשב לאי הראשון בו עגן כריסטופר קולומבוס. למקום יש משמעות היסטורית עצומה, כך שחובבי היסטוריה בוודאי ייהנו מהביקור במקום ומהעדויות שקיימות עד היום למסעו של קולומבוס. מומלץ לבקר במרכז העיירה "מאריגוט קולוניה", שמשרה אווירה צרפתית וקסומה של בתי קפה צרפתיים ומסעדות גורמה מקומיות.


אפשר לסיים שייט קרוזים במזרח הקריביים עם ביקור באי נוסף - הרפובליקה הדומיניקאנית. היא מצויה באזור הררי בגובה של 3,000 מטרים מעל פני הים, ומומלץ לבקר באתרי הנופש המפנקים - חלקם מכילים חופים פרטיים. האטרקציות השונות באי מאפשרות לערוך סיור במפרץ "סמאנה", הנחשב לאחד המקומות המומלצים בעולם בכל הקשור לביצוע תצפיות על לווייתנים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il