מאמרים - אם אתם רוצים להמשיך לעשן ולהישאר בריאים אין זו הגדה - סיגריה אלקטרונית הדפסה מאתר מאמרים

אם אתם רוצים להמשיך לעשן ולהישאר בריאים אין זו הגדה - סיגריה אלקטרונית

נכתב על ידי shay bar yosef

[ הדפסת המאמר ]


 אם אתם רוצים להמשיך לעשן ולהישאר בריאים אין זו הגדה – סיגריה אלקטרונית


בשנת 2003 בסין , אחת ההמצאות החשובות של המאה הומצאה.                                                             כמעט כל מי שמעשן , מרגיש לא טוב עם העובדה שהוא מעשן והוא יודע טוב מאוד בתוכו שהוא מזיק לבריאות שלו נזק חמור ובלתי הפוך ואפילו מקצר לעצמו את החיים.                                                                                              בסיגריה אחת רגילה יש יותר מ-4000 חומרים מזיקים שונים , יותר מ-40 מחומרים אלה מסרטנים.                              אם הייתם יודעים בדיוק מהם החומרים שנמצאים בסיגריה בוודאי הייתם נבהלים מחומרת המצב אך סביר להניח שגם עובדה זו לא הייתה גורמת לכם להפסיק לעשן.


עוד דבר שצריך לקחת בחשבון - הסיגריות מזיקות לנו אבל לא לנו בלבד, אלא גם לסובבים אותנו.


כיום אחד הגורמים העיקריים למוות בטרם עת ברחבי העולם הוא עישון הסיגריות.


הסיגריה האלקטרונית נועדה למנוע מאיתנו להמשיך להרוס את הבריאות שלנו ולהציל את חיינו . הסיגריה האלקטרונית בנויה בצורה דומה ועם מאפיינים דומים לשל סיגריה רגילה .                           מאפיינים אלו יגרמו לנו לקבל את חווית העישון המלאה והמרבית , הן במראה והן בתחושה.                לדוגמא : מהסיגריה האלקטרונית יוצא עשן סמיך , בדיוק כאילו אנחנו מעשנים את הסיגריה הרגילה.


הסיגריה האלקטרונית , בניגוד לסיגריה רגילה , לא מכילה את כל אותם רעלים והיא אינה מזיקה לנו או לסביבה שלנו.


הסיגריה האלקטרונית מורכבת מ-2 חלקים : סוללה ופילטר.                                                               הסוללה נשארת איתנו תמיד והפילטר הוא חד פעמי וניתן להחליף אותו.                                                           את הסוללה מטעינים בעזרת מטען ייעודי ואת הפילטרים מחליפים כשהם נגמרים.


ישנם מספר סוגים של פילטרים כאשר לכל פילטר דרגות שונות של חוזק ניקוטין .                                  ישנם אפילו פילטרים בלי ניקוטין בכלל.


 כדאי מאוד שתכיר את הסיגריה האלקטרונית אם חשבת  :


·         להפסיק לעשן .


·         לעשן בריא .


·          לעשן בכל מקום .


·         לא להזיק לסביבה ולסובבים .


·         לא להסריח יותר מסיגריות .


·         מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


·         לפרטים והזמנות – 035257435


·         http://www.safe-smoke.co.il


 


 

אודות הכותב:


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il