מאמרים - מותר על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים . הגיוני !? סיגריה אלקטרונית הדפסה מאתר מאמרים

מותר על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים . הגיוני !? סיגריה אלקטרונית

נכתב על ידי shay bar yosef

[ הדפסת המאמר ]


מותר על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים .  הגיוני !?


אני בטוח שכל מי שמעשן  וקרא את הכותרת היה בטוח שזאת מתיחה.                                                           אז לא , זאת לא מתיחה . מדובר בהמצאה גאונית !                                                                                    


מדובר בסיגריה האלקטרונית .                                                                                                        את הסיגריה האלקטרונית מותר לעשן בכל מקום .  כולל : מטוסים, מסעדות, קניונים ועוד.


הסיגריה האלקטרונית קיבלה אישור של המשרד לאיכות הסביבה ועל פי חוק מותר לעשן אותה במקומות ציבוריים.


בפעם הבאה שאתם טסים , שימו לב שבהרבה מקרים הדיילות במטוס                                                מציעות למכירה סיגריות אלקטרוניות.                                                                                                                                    לי יצא לראות אנשים שמעשנים את הסיגריה האלקטרונית במטוס.                                                    אני זוכר שהיא הוציאה עשן בדיוק כמו סיגריה רגילה אבל לעומת זאת , לא היה לה ריח .                             מאוחר יותר ביררתי את העניין ובאמת נוכחתי לדעת שהסיגריה האלקטרונית בעצם נטולת ריח ולא מזיקה כלל לסביבה.


פעם היו זמנים שהיה מותר לעשן במטוסים באזורים המוגדרים לכך, אזורים אלה היו בעיקר בקצה המטוס.                                                                                                                                           היום , כמובן שאסור לעשן במטוסים והרבה מאיתנו בוודאי ראו את ההזהרה ואת הקנס הגדול שצפוי למי שיעשן במטוס אך את הסיגריה האלקטרונית בהחלט מותר לעשן גם במטוס.


אם פעם כשהיינו טסים היינו צריכים להחזיק מעמד במשך טיסה שלמה בלי לעשן ובהרבה מקרים זה היה כרוך בהרבה שעות, אז היום אנחנו לא חייבים .                                                                       עם הסיגריה האלקטרונית לא נצטרך יותר להיכנס לחדר העישון הכבד בשדה תעופה שתמיד מלא עשן סמיך ובנוסף , נוכל לעשן בכיף בכל מקום אשר נרצה בשדה תעופה.


הסיגריה האלקטרונית מוציאה עשן אך אין זה עשן כמו לסיגריה , אלו בעצם אדים ואדים אלה אינם מזיקים לסביבה.


הסיגריה האלקטרונית מתאימה למספר סוגים של אנשים :


·         אנשים שרוצים להפסיק לעשן


·         אנשים שרוצים להמשיך לעשן ולהישאר בריאים 


·         אנשים שרוצים לעשן בכל מקום , ללא מוגבלות וקנסות.


 


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il


 


 

אודות הכותב:


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il