מאמרים - אם אכפת לכם מהחיים שלכם, תבדקו את סיגריה אלקטרונית הדפסה מאתר מאמרים

אם אכפת לכם מהחיים שלכם, תבדקו את סיגריה אלקטרונית

נכתב על ידי shay bar yosef

[ הדפסת המאמר ]


אם אכפת לכם מהחיים שלכם, תבדקו את "הסיגריה האלקטרונית"


בכל יום נתון שעובר ואתם עדיין מעשנים, אתם רק מעלים את הסיכוי שלכם לחלות בסרטן. הסרטן הכי מזוהה ומצוי בקרב הסיגריות הוא סרטן הריאות , אולם , הסיגריה יכולה לגרום לעוד סוגים שונים של סרטן :


דוגמאות:


·         סרטן חלל הפה.


·         סרטן העור.


·         סרטן הגרון.


·         סרטן השפתיים.


אם זה לא מספיק , בנוסף , הסרטן מסכן את הבריאות שלכם בעוד המון דרכים אחרות.


הגיע הזמן לעשות מעשה שיגרום לנו להטיב עם הגוף שלנו ולא להפך –                                      להמשיך לעשות את מה שאנחנו רגילים ולהתעלל בו כל הזמן .                                                                                                      


כל אדם שהגוף שלו ,הבריאות שלו והחיים שלו יקרים לו ימצא את הפיתרון כדי להציל אותם.                                     הסיגריה האלקטרונית היא פיתרון מעולה לזה.
מבחינת מראה , הסיגריה האלקטרונית נראית כמו סיגריה רגילה אך בניגוד אליה היא לא מזיקה לנו.                               מבחינת התחושה , הסיגריה האלקטרונית נותנת לנו את אותה התחושה בדיוק כמו סיגריה רגילה.                                 היא עשויה מפלסטיק ומופעלת באמצעות סוללה ומתח חשמלי.                                                               כשנשאף מהסיגריה האלקטרונית יצא עשן בדיוק כמו בסיגריה רגילה , אבל הוא כלל לא מזיק               לנו או לסביבה שלנו מפני שעשן זה הוא בעצם אדים .


כאמור ,הסיגריה האלקטרונית נועדה לכל מי שמעשן ואכפת לו מהבריאות שלו.                                עם הסיגריה האלקטרונית נוכל להמשיך לעשן כרגיל מבלי לחשוש מהתסמינים הקשים והמחלות              הקשות של הסיגריות.
עם הסיגריה האלקטרונית נוכל להיגמל מהעישון בצורה יותר קלה ונסבלת כי לא נצטרך לעשות את זה בבת אחת אלא בהדרגה.


הסיגריה האלקטרונית מגיעה עם כמה מוצרים בסיסיים נצרכים שהם : סוללה, פילטרים, מטען ייעודי. הדגמים האיכותיים יותר מגיעים עם אחריות לכל החיים.


 


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il


 

אודות הכותב:


מאמר זה מוגש לכם באדיבות חברת בום פארייס  יבואנית סיגריה אלקטרונית  הפסקת עישון וגמילה מעישון ע"י סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית הטובה בעולם


לפרטים והזמנות – 035257435


http://www.safe-smoke.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il