מאמרים - עגלות תינוק הדפסה מאתר מאמרים

עגלות תינוק

נכתב על ידי ליה אורטל

[ הדפסת המאמר ]

בחירת עגלות תינוק נחשבת לאחת הדילמות הגדולות של ההורים לעתיד. סוגים רבים כל כך מוצעים בשוק המפותח והבלתי נדלה, כאשר לעיתים יש צורך ברכישת עגלה חדשה גם לאחר הלידה השניה או השלישית.

עגלות תינוק אמורות להתאים לצורכי המשפחה. כך למשל ניתן למצוא עגלות לתאומים ואפילו לשלישליות, ועגלות יחיד אשר בקדמתן או מאחוריהם ניצב דרגש עמידה נוח, עליו יכול האח הבוגר יותר לעמוד בעת שהוריו מסיעים אותו ואת התינוק באותה העגלה. בבואכם לרכוש עגלות תינוק, עליכם להתחשב בפרמטרים חשובים, מלבד מראה העגלה ויופייה החזותי.

עגלות תינוק אטרקטיביות במיוחד בשנים האחרונות, הן עגלות אשר ניתן להסיר את המושב שבהן ולהחליפו בסל קל של התינוק, אשר ננעל בתוך שלד העגלבה באמצעות מנגנון נעילה מיוחד. נשים אשר נוהגות לבצע פעילות ספורטיבית והליכות בחיי היומיום, יוכלו להמשיך לעשות זאת בנוחות אם ירכשו עגלות תינוק ספורטיביות הניתנות לתיפעול קל ביד אחת, והן לרוב תהיינה גם גבוהות מהרגיל. חשוב לבחון את משקלן של עגלות תינוק בטרם תרכשו אותן שכן נשים אשר נדרשות להעלות את העגלה לקומה השניה או אפילו השלישית, תתקשנה להורידן ללא שימוש במעלית. כמו כן יש לוודא כי העגלה נכנסת בקלות ובנוחות לתא המטען של המכונית.

הורים אשר אינם מתכוונים לעשות שימוש רב בעגלות תינוק יכולים להרשות לעצמם לרכוש עגלות זולות יותר, ובמיוחד אם מדובר בעגלה שניה ונוספת, המיועדת להימסר לסבא ולסבתא, על מנת לשרת את התינוק בבואו לביקור.

מחיריהן של עגלות תינוק משתנה ותלוי בסוג החברה ובדגמים השונים. ישנן עגלות הניתנות לסגירה בפעולה פשוטה אחת שאינה מצריכה יותר מיד אחת, והן אהובות במיוחד על אמהות. גם גודלם של סלים המחוברים לעגלות תינוק הוא םרמטר חשוב שכן במקום זה תניחו את חפציו של התינוק, בין אם מדובר בשמיכת חורף ובין אם מדובר במעיל של התינוק.

אודות הכותב:

מאמר זה נכתב על ידי ליה-עורכת פורטל הריון ולידה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il