מאמרים - מטבחים זולים מטבחים במבצע הדפסה מאתר מאמרים

מטבחים זולים מטבחים במבצע

נכתב על ידי גלית רובני

[ הדפסת המאמר ]

עברו הימים של מטבחים עם כמה ארונות סיבית מתפוררים - גם לכם מגיע מטבח חדש! קשה למצוא דבר מהנה יותר מ שיפוץ. השיפוץ זו הזדמנות להעיף פריטים מיושנים או מקולקלים ובו זמנית גם לרענן את מראה הבית או הדירה בעיצוב מודרני. אבל שיפוץ זה עניין לא פשוט בכלל וכל אחד יאמר לכם ששיפוץ של מטבחים זה השיפוץ הכי מסובך.

כאשר משפצים מטבח, השינוי הוא מאד משמעותי מפני שלרוב שיפוץ מטבח הוא כוללני ויקר אשר כולל החלפת משטחי עבודה, ארונות, מכשירי חשמל ותאורה רבים. חוסר הנוחות והשינוי הגדול בבית במהלך העבודות בבית מביאים אנשים רבים להירתע ואפילו להמנע כליל משיפוצים. אבל הניסיון מראה לנו שהזמן, הלחץ הנפשי והכסף המושקעים בעבודה מסוג זה מאוד משתלמים בסופו של דבר ברמת המראה הכולל, נוחות השימוש בחדר ואפילו בהעלאת ערכה של הדירה.

מטבחים זולים? האפשרויות הקיימות בשוק המטבחים מחולקות לשתיים עיקריות- קניית מטבחים במבצע מרשת גדולה או מעיצוב של נגר. מטבחים המשווקים על ידי רשתות מחיריהם יותר זולים ממטבחים שנרכשו באופן פרטי, אולם בשל ייצורם התעשייתי אין הם מותאמים למבנה הדירה וברוב המקרים הם מורכבים1מחומרי גלם פשוטים יותר. מטבח מנגר בדרך כלל מבטיח רמת איכות גבוהה, במהלך התכנון המבחר בין העיצובים והחומרים בלתי מוגבל, אך זו מחיר גבוה בהרבה.

במהלך השנים האחרונות קיימת האופציה לשפץ או להחליף רק את דלתות ארונות מטבח ועל ידי כך לשפר את מראה המטבח תוך חיסכון בהוצאות. אבל חשוב לזכור שזהו שיפוץ חיצוני בלבד שלא מסוגל לפתור בעיות כמו עובש בחלקים הפנימיים של הארונות או מערכת מים תקולה. הדבר החשוב ביותר הוא לא להתפשר על איכות חומרי הגלם ולמצוא את האיזון בין אסתטיקה למידת השימושיות.

אודות הכותב:

רוצים להתחדש עם מעצבי מטבחים מחפשים שיפוץ מטבח בקרו באתר שלנו לקבלת הצעות מחיר www.melchior.org.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il