מאמרים - מעבדות דוקטור אריקסון מזמינים בני נוער להיגמל מעישון בחינם הדפסה מאתר מאמרים

מעבדות דוקטור אריקסון מזמינים בני נוער להיגמל מעישון בחינם

נכתב על ידי אמיר שחר

[ הדפסת המאמר ]


חברת מעבדות ד"ר אריקסון, מהחברות המובילות בישראל בגמילה מעישון, מזמינה בני נוער מעשנים לתהליך גמילה בחינם. בחברה אף קוראים לעיריות ומועצות מקומיות לשיתוף פעולה ממסדי לגמילת בני נוער מעישון והפעלת תכניות חינוכיות נגד עישון.


 


שיטת הגמילה של מעבדות ד"ר אריקסון מטפלת בגמילה במישורים הפיזיולוגי והפסיכולוגי על ידי שילוב של שימוש בתכשיר נטורופטי וליווי אישי של כל נגמל על ידי יועצי גמילה. תכשיר הגמילה (בכמוסות) הוא טבעי, בטיחותי ומיוצר בפיקוח משרד הבריאות. לתכשיר זה אין תופעות לוואי. על החלק הפסיכולוגי אמונים יועצי הגמילה של מעבדות ד"ר אריקסון אשר מלווים את הנגמלים בתקופת הגמילה.


 


"מעבדות ד"ר אריקסון היא אמנם רשת פרטית עם מטרות רווח, אך כל מי שמכיר אותנו יודע כי אחד המניעים המשמעותיים ביותר של החברה הוא ליצור "עולם נקי מעישון"" אומר יגאל סקלסקי, מייסד מעבדות ד"ר אריקסון. "כחלק מפעילות זו אנו מתכננים שורת פעילויות וכצעד הראשון בחרנו לתרום טיפולים בשווי כולל של עד 4 מיליון שקל (!) בכל שנה לנערים ונערות מעשנים בגיל ההתבגרות בישראל (עד גיל 18)" .


 


במעבדות ד"ר אריקסון מצאו כי רוב המעשנים אשר פונים אל החברה לתהליך של גמילה החלו לעשן בטווח גילאים של 13 עד 17 ובחברה הוחלט כי הדרך האפקטיבית ביותר להילחם בעישון היא לטפל בשורש הבעיה, ולהוציא את הנערים והנערות ממעגל ההתמכרות לעישון עוד בטרם הפיכתם למעשנים כבדים.


 


במעבדות ד"ר אריקסון מזמינים צעירים מעשנים עד גיל 18 ליצור קשר עם החברה לתחילת תהליך גמילה מעישון בחינם.


 


יגאל סקלסקי, מוסיף כי בנוסף על גמילה של בני נוער בחינם, פיתחו בחברת מעבדות ד"ר אריקסון תכנית חינוכית לצעירים כנגד עישון. תוכנית זו חייבת להתבצע בשיתוף עם אגף החינוך העירוני ואנו קוראים לעיריות ומועצות מקומיות ליצור עמנו קשר כדי להפעיל תכנית חינוכית זו כנגד עישון".


אודות הכותב:

אמיר שחר מנהל משרד יחסי הציבור השם דגש על הפן השיווקי ומציע ללקוחותיו שירותי יחסי ציבור, קשרי עיתונות, יחסי ציבור באינטרנט, כתיבה שיווקית, כתיבת תכנים לאינטנרט, ניוזלטרים, בלוגים מקצועים ועוד. 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il