מאמרים - צביעת דלתות וגם צביעת משקופים הדפסה מאתר מאמרים

צביעת דלתות וגם צביעת משקופים

נכתב על ידי גלית רובני

[ הדפסת המאמר ]

בית מטופח ויפה הוא מקום שנוח ונעים לחיות בו, זאת הסיבה שבגללה כל הזמן מנקים אותו, ממלאים אותו עם חפצים היפים שלנו, מסדרים בו רהיטים לפי טעמנו האישי, ומסדרים את סביבת המחיה באופן שישדר נוחות ונעימות. מדי פעם, אפילו שמים בצד קצת כסף לטובת שיפוץ קל, שיאפשר לנו לעצב את ביתנו כרצוננו ולהפוך את סביבתו למרחב המחיה המושלם.

מעוניינים לשפץ את בית המגורים בתקציב נמוך, ועדיין שיראה כאילו נעשתה בו עבודה של עשרות אלפי שקלים? מסתבר שעם עבודות גבס שונות וצבע תוכלו להפוך כל חורבה למבנה מרהיב ביופיו, מבלי להוציא יותר מדי כסף.

מתוך כל בעלי המקצוע השונים בשוק שיפוץ הבית, דווקא צביעת דלתות וגם צביעת משקופים זוכים למעט מאוד הערכה בקרב הציבור הרחב. גבסים, שעיקר העבודה בה עסקו עד לפני כמה שנים הייתה מבוססת על הרכבה ופירוק של קירות ארעיים, החלו לקחת חלק הרבה יותר גדול בשיפוץ הבית עם הרכבה של נישות שקועות, התקנת גופי תאורה ופריטי ריהוט כמזנונים שמשתלבים בטבעיות עם קיר הבית. כך הדבר גם בנוגע לצבעים, אשר עם נגישותם של שלל גוונים, הסוגים השונים של הצבע וטכניקות הצביעה המיוחדות, מסוגלים להזרים חיים חדשים לתוך כל חדר משמים.

צביעת רהיטים מאפשר לכל אחד שרוצה לרענן את מראה הבית או הדירה להגשים את חלומו במהרה ובהשקעה כספית קטנה:

כך לדוגמה, צביעה מלאה של בית ממוצע אורכת יום-יומיים, אך גורמת לבית להיראות בקלות בממוצע 10-20 שנה פחות מכפי גילו האמיתי. הרכבת נישות גבס, הנמכה בתקרה, או גופי תאורה מלוחות גבס אף היא תיקח ימים בודדים לכל היותר, וגורמת לחלל להיראות מושקע ומטופח, גם כאשר התקציב מצומצם.

אז אם גם אתם מעוניינים לתת לביתכם את תשומת הלב הראויה, והייתם מעוניינים לעשות זאת במינימום כסף וזמן, תוכלו למצוא אנשי מקצוע והמון עצות שימושיות באתרים שלנו רק. שיהיה בהצלחה!

אודות הכותב:

זקוקים לקבלן שיפוצים במרכז? רוצים למצוא שיפוץ בניינים היכנסו לאתר שלנו www.hdm.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il