מאמרים - תיקון דודים החלפת דודי שמש ומניעת תקלות הדפסה מאתר מאמרים

תיקון דודים החלפת דודי שמש ומניעת תקלות

נכתב על ידי גלית רובני

[ הדפסת המאמר ]

הגג מוצף ולא מגשם? כנראה שיש לכם נזילה מהדוד.

לא משנה אם מדובר ב יום קיץ שחון או יום חורף קפוא, אין דבר מרענן יותר ממקלחת חמה אחרי יום ארוך. בטוח תסכימו שיש ימים שבהם הדבר היחיד שיש לצפות לו הוא הרגע שמגיעים הביתה ואפשר להיכנס למקלחת, ואז הסיוט הגדול ביותר זה מים קרים בגלל דוד מקולקל.

נזילה בדוד? המים לא נקיים? מערכת החימום נדפקה? הזמינו קבלן מקצוע ותשיגו פתרון לבעיותיכם בקלות! לפעמים הזמנת תיקון דוד שמש היא הדבר היחיד שעומד בינך לבין שקט נפשי.

אילו טיפים אנו יכולים להציע על נושא דודי שמש מחירים?

- קודם כל, בכל הזמנת התקנת דוד שמש , הכרחי לוודא שיש בידיו של בעל המקצוע את כל ההסמכות הרשמיות הדרושות לעבודה בתחום. כמובן, הכי כדאי לקחת בעל מקצוע על פי המלצות של חבר טוב ואמין.

- במידה וקניתם את הדוד שלכם בתקופה של פחות מ-5 שנים, וודאי תשמחו לדעת שהוא עדיין תחת אחריות. מצאו את חשבונית הקנייה שלכם והזמינו שירות תיקונים מטעם החברה בחינם.

- חשבונות מים גבוהים בצורה לא אופיינית הם פעמים רבות אינדיקציה לכך שאולי יש נזילה סמויה בבית, אפילו אם הקירות נראים יבשים.

- למניעת תקלות בדודי שמש וחשמל מאוד משתלם להתקין מסנן אבנית במערכת הראשית, ולבצע שטיפה פנימית פעם בשנתיים.

- השוק מלא בטכנאי ומוחי דוד שמש, שלכולם ידע באמנות האינסטלציה, אבל רק חלקם נושא גם תעודת אינסטלטור. במידה ומזדמן לכם לשכור טכנאי שהוא גם אינסטלטור, מה טוב! משום שבעל המקצוע יסייע לכם בכל בעיה, גם כזו שהתרחבה לשאר הצינורות בבית.

הכי חשוב, בררו פרטים על בעל המקצוע ועל אופי התקלה, שאלו כל מה שעולה לראשכם ובמהרה תחזירו את המים החמים לחייכם!

אודות הכותב:

עוד על תיקון דודים וגם על דודי שמש אמקור באתר המציע לכם השוואת מחירים ללא כל התחייבות www.dvadimcenter.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il