מאמרים - שירותי הובלת דירות הדפסה מאתר מאמרים

שירותי הובלת דירות

נכתב על ידי גלית רובני

[ הדפסת המאמר ]

מה חשוב לעשות כאשר מובילים דירה?

מעבר דירה זה עסק לא פשוט בכלל. אחרי תקופת חיפושים ארוכה סוף סוף מצאתם את הדירה המושלמת וכעת הגיעה השעה להכנס. איך בוחרים הובלות במרכז? זה יכול להיות מאוד פשוט, אם עושים הכל חכם.

על פי אילו קריטריונים בוחרים הובלת משרדים? למה הכי חשוב לשים לב? הרי לכם כמה עצות :

- כדאי להזמין הובלה ולא להעביר בעצמכם - אז אולי זה עולה יותר, אבל זה יחסוך לכם הרבה כאב גב. ככה תתפנו ולפקח ולנהל את המעבר עצמו. נוסף על כך, אם לוקחים מובילים אפשר לרכוש ביטוח תכולה במחיר נמוך יחסית.

- וודאו לחתום על חוזה מסודר שבו כלולים תעריף ההובלה, הביטוח, יום ושעת ההגעה ופירוט של החפצים המועברים. חוזה העברות מסודר ומפורט יכול למנוע בעיות רבות.

- חשבו והחליטו אם אתם מעוניינים לארוז את הדירה לבד, או שאולי אתם רוצים שהמובילים יעשו זאת בשבילכם. אם זה לא מפריע לכם לתת לזרים להתעסק לכם עם הדברים ואם אתם מוכנים לשלם יותר עבור השירות, זאת אופציה מצוינת. מצד שני שווה לזכור שאף אחד אחר חוץ מכם לא יעניק לחפצים שלכם את הכבוד הראוי להם...

- מעבר לבית חדש זו הזדמנות להיפטר מחפצים וריהוט מיותרים. מומלץ מאוד לנצל את ההזדמנות להעביר הלאה את הרהיטים, כלי הבית ומכשירי החשמל שכבר לא נעשה בהם שימוש.

- כדאי לרשום על כל ארגז את מיקומו הסופי (למשל, ארגז עם צלחות וכוסות למטבח, וארגז עם צעצועים לחדר הילדים), כך תוכלו להקל על המובילים בפיזור הארגזים ברחבי הדירה וכמובן, גם על עצמכם בעת הפריקה.

אודות הכותב:

המלצות על הובלות קטנות וגם מידע על הובלות תל אביב תוכלו למצוא באתר יחד עם מחירים שווים www.capitalism.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il