מאמרים - קריטריונים לשמיכות טובות. הדפסה מאתר מאמרים

קריטריונים לשמיכות טובות.

נכתב על ידי jusahbutr jusahbutr

[ הדפסת המאמר ]


מי לא מכיר את שמיכות הצמר, שמיכות פוך, שמיכות פיקה עוד... בוודאי שלכל מקום מתאים שמיכה אחרת לפי מזג אוויר. ועוד יכול להיות שמזג האוויר משתנה אפילו  באותו איזור אז משתמע מזה שצריך מספר שמיכות בשביל תקופות מסויימות. למשל בחורף וודאי שנשתמש בשמיכות המחממות יותר ואפילו יש צורך בכמה שמיכות ולא רק באחת. יש תקופות בחורף שמספיקה רק שמיכה אחת. ואז עוברים לתקופות היותר חמות אביב. יש אנשים מסויימים שממשיכים לישון עם שמיכת פוך גם בזמן אביב ויש כאלה שעוברים ומחליפים את שמיכת הפוך העבה שלהם לשמיכת פוך דקה יותר. יש כאלה שיעדיפו באביב לחליף לשמיכה עבה יותר כגון שמיכת פוליאסטר שהיא עבה יותר אבל עדיין לא מחממת כמו שמיכות פוך. חוץ מזה יש בבתים גם ילדים קטנים שעדיף ליחד להם גם שמיכות בשביל שלא יהרסו את שמיכות פוך הרי ילדים קטנים יש להם נטיה ללכלך את השמיכות לכן העדיפות היא שתהיה להם שמיכות משלהם שהם לא יהרסו או ילכלכו את השמיכות של הגדולים. שמיכות זה דבר מאד חשוב בשביל שחום הגוף יהיה מספיק גבוה. זה מאד נוח וגורם תחושה טובה מאד וחמימה תחושה של הרדמות ונחחות.


כמובן שיש שמיכות יותר איכותיות ויש שמיכות פחות איכותיות יש כל כך הרבה סוגים של שמיכות שכל סוג נועד למטרה אחרת. יש שמיכות זוגיות יש שמיכת יחיד, יש שמיכות תינוק  ואפילו שמיכת טלוויזיה הספיקו לייצר. וכמובן שיש לנו עניין רב בשמיכות.


המחירים שונים...


לסוגי השמיכות השונות מכירים שונים ולא דומים בכלל. אפילו באותו סוג של שמיכה יש קריטריונים ומשתנים שונים שעושים את השמיכה טובה יותר או טובה פחות, אז על אחת כמה וכמה סוג שונה של שמיכה. בכל בית דרושה שמיכה והעדיף הוא שיהיה מספר סוגי שמיכות והרי כל סוג מתאים לעונה ולתקופה אחרת. שווה להשקיע בקניית שמיכות ההשקעה משתלמת לאורך זמן משום שהבלאי קטן יותר ושמיכות איכותיות מתקלקלות פחות. אנו מציעים לכם להחזיק כמה סוגי שמיכות.


אודות הכותב:שמיכות- אולגה ייצור וחידוש מוצרי פוך

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il