מאמרים - הדברת מכרסמים עכברים חולדות ועוד הדפסה מאתר מאמרים

הדברת מכרסמים עכברים חולדות ועוד

נכתב על ידי גלית רובני

[ הדפסת המאמר ]

בואו לשמוע על הדברה יעילה ופשוטה.

אי אפשר לזוז בבית מרוב חרקים? הג'וקים עושים מסיבה כשאתם לא בבית? היונים מתעקשות לכלכך דווקא לכם את האוטו? מפחדים לצאת לחצר בגלל נחשים? צריך להזמין הדברת עכברים.

הדברת נמלים זה דבר חשוב ביותר, מפני שלא רק שמעופפים וזוחלים למיניהם הם מטרד, ריבוי של מזיקים כמו ג'וקים, פשפשים ויתושים עלול להפוך לסכנה אמיתית לבריאות.

כמה פרטים חשובים על תחום הדברת פרעושים:

- בעל מקצוע אמין ומקצועי, אשר משתמש בחומרים יעילים ואיכותיים צריך להציע אחריות על העבודה, בכדי שתוכלו לדעת שאתם מכוסים לכל מקרה ושלא תזכו לביקור חוזר מטעמם של המזיקים תוך חודש-חודשיים.

- הכרחי לבקש מהמומחה שיציג בפניכם את תעודת המדביר שלו, כך תוכלו להיות בטוחים שהוסמך באופן רשמי לעבוד עם החומרים המסוכנים.

- אחרי ריסוס בבית מותר וחשוב לנקות את רצפה עם סמרטוט לח וללא חומרי ניקוי, אך אסור בשום אופן לעשות שטיפה כללית, וזאת בשביל שלא לפגוע ביעילות החומרים.

- במידה ואתם מגדלים בעלי חיים, הקפידו ושאלו כמה זמן לחכות לפני שמותר להכניס אותן בחזרה הביתה. נוסף על כך וודאו אם קיימת אפשרות לעשות שימוש בחומרים שאינם מסוכנים להן.

- בנוגע ליונים ומכרסמים, ריסוס והדברה הם לא רק לא הומאניים, הם גם אינם מועילים, לכן כל שיש לעשות הוא ללכוד אותם ולשחרר בקרבת מקום. עכברים, למשל, מסוגלים לגלות נוכחות של רעל ממרחק רב ולכן בעלי חיים אלה פשוט נמנעים מלהתקרב לאזור. יונים יכולות להיכלא במקומות כמו גגות, למות ולהפוך למפגע, שמאוד קשה לטהר. ובאופן כללי, סילוק מוחלט של אחד מבעלי החיים האלה מהשטח מוביל להשפעה אקולוגית עמוקה, ולבסוף לריבוי במזיקים אחרים, כגון נחשים, עקרבים ונדלים, שפשוט יתפסו את מקומם בשרשרת.

- הקפידו להדביר כל פרק זמן קבוע, עדיף בסביבות חודש יוני, בכדי לשמור על סביבה נקייה לאורך זמן.

אודות הכותב:

שירותי הדברה המלצות על הדברה ירוקה וגם הדברה אורגנית אפשר למצוא באתר www.porush.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il