מאמרים - מזגנים השוואת מחירים הדפסה מאתר מאמרים

מזגנים השוואת מחירים

נכתב על ידי גלית רובני

[ הדפסת המאמר ]

זוכרים את הימים שבהם אי אפשר היה לישון בלילה מרוב שהיה חם? פיתוחי השנים האחרונות הובילו להגברה משמעותית ביעילותם של מזגנים, ויחד עם הירידה הגדולה במחירי השוק, הפך המזגן לדבר מה אשר אפשר למצוא בכל חדר.

מחפשים מזגנים השוואת מחירים? עדיין יש לכם איזה מזגן חלון מלפני קום המדינה? אין לכם מזגן בכלל והייתם מעוניינים לפנק את עצמכם עם מערכת מיזוג אויר חדישה? כל מי שאי פעם קנה מזגן יספר שהשוק מוצף בעשרות סוגי מזגנים, מפירמות שונות, אשר פועלים בטכנולוגיות שונות ומשונות, ובעוצמת כוח סוס כזו או אחרת. אז בסופו של דבר, מה מומלץ לקנות?

עיקר המזגנים כיום הם מסוגי מזגן מפוצל עילי או מזגן מיני מרכזי. כשבאים לרכוש מערכת מיזוג אוויר אפשר לקחת מזגנן מיני מרכזי יחיד אשר אחראי למזג את כל הבית או על מזגנים עיליים נפרדים לכל חדר. המלצתנו היא להתקין מזגן עילי נפרד כי מזגנים אלה מדליקים מזגן אחד קטן לכל חדר וכתוצאה מכך חוסכים בחשמל.

התקנת מזגנים חשוב לברר מה התפוקה שהמזגן מציע, והיא נמדדת ב-BTU ולא במידות של כוח סוס כמו שנהוג לחשוב. גובה ה-BTU של מזגן מתייחס להספקו של המכשיר וליכולת הקירור שלו, ובעיקרון כמה שערך ה-BTU הוא גדול יותר, כך המזגן חזק יותר. לפני שאתם קונים מדדו את החדרים בביתכם והתאימו את המכשיר לפי הנוסחה: כ-800-1000 BTU לכל עשרה מ''ר. משתלם לשים לב גם לתווית דירוג היעילות האנרגטית המצורפת למזגן שאתם קונים, אשר מסומנת באותיות A עד G, כאשר A היא הדרגה החסכונית ביותר.

אם כסף אינו מהווה בעיה, כדאי להשקיע במזגן בטכנולוגיית ''אינוורטר''. מזגנים מתוחכמים אלה פועלים בתפוקה משתנה בהתאם לטמפרטורה בחדר וגורמים לפעולה יציבה אשר שומרת על טמפרטורה יציבה. בנוסף על חסכון משמעותי בחשמל, שמירה על טמפרטורה יציבה בחללי הבית מסייעת למערכת החיסונית.

אודות הכותב:

מחירים מיוחדים עבור מזגנים מיני מרכזיים וגם על אלקו מזגנים תוכלו למצוא באתר שלנו, מגוון של lg מזגנים במחירים נהדרים www.dwolf.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il