מאמרים - הפלגות נופש בארגנטינה - מבואנוס איירס ועד אושוואיה הדפסה מאתר מאמרים

הפלגות נופש בארגנטינה - מבואנוס איירס ועד אושוואיה

נכתב על ידי הדני קרוזים

[ הדפסת המאמר ]

ארגנטינה נחשבת לאחד מהיעדים האהובים ביותר בקרב תיירים ישראלים. הפלגות נופש בארגנטינה מאפשרות להכיר לעומק את המדינה בדרום אמריקה, אשר מכילה בתוכה מגוון רחב של אטרקציות ואוצרות טבע מרשימים. דרך קרוזים העוגנים באושוואיה ניתן גם להמשיך אל שייט של הפלגות נופש גם לאנטרטיקה.


סוכנות הנסיעות הדני מספקת הפלגות נופש לארגנטינה וכן קרוזים ליעדים נוספים ברחבי העולם. העונה האידיאלית ביותר עבור הפלגה לארגנטינה מתקיימת בין החודשים דצמבר עד מרץ, בעוד שבתחילת דצמבר ניתן למצוא חבילות שייט של הפלגות נופש במחירים אטרקטיביים במיוחד.


אושוואיה היא הנקודה הדרומית ביותר בארגנטינה, והיא נמצאת באזור הנקרא "ארץ האש" - זהו שם שהוענק לעיר ע"י אינדיאנים, ונשמר עד היום. שייט של קרוזים בעיר מאפשר לחזות במקומות של טבע פראי, ובעיקר מומלץ לחזות בהרים המושלגים שמקיפים את העיר. לסיומה של הפלגה באושוואיה, אפשר לבקר בפארק הלאומי של ארץ האש, מקום אשר מכיל מגוון חיות ימיות כגון דולפינים וכלבי ים.


אפשר להמשיך הפלגות נופש עם שייט אל בואנוס איירס, בירת ארגנטינה. כדאי לבקר בשכונת "אונסה" (אחת עשרה בספרדית), בו ממוקמת רוב הקהילה היהודית - ניתן למצוא במקום מגוון של מסעדות יהודיות כשרות, המומלצת מביניהן היא "סוכת דוד", וכן אפשר להמשיך לאחר מכן אל מסעות שופינג ברחוב "סנטה פה" וכן שוק ריקולטה - הנמצא בקרבת בית הקברות ריקולטה, בו קבורים ידוענים. שכונה נוספת שכדאי לבקר בה היא "לה בוקה" - מומלץ לבקר אזור מרכז לה בוקה, שמהווה כאזור תיירותי, המכיל מספר בניינים צבעוניים ומרשימים, בתי קפה, אמני רחוב, מסעדות וחנויות מזכרות.


סוכנות הנסיעות הדני מספקת מסלולי הפלגה לארגנטינה וליעדים נוספים ברחבי העולם. הספינות בהן מתקיימות ההפלגות כוללות את כל מה שצריך עבור חופשה מושלמת: חדרים מרווחים ושירות חדרים אישי, מופעי בידור, וכן בריכה שניתן לרבוץ בה בשעות היום והלילה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il