מאמרים - תאילנד - חגים ופסטיבלים במאמר זה מפורטים האירועים המרכזיים והעדכניים לחודש מאי 2011. הדפסה מאתר מאמרים

תאילנד - חגים ופסטיבלים במאמר זה מפורטים האירועים המרכזיים והעדכניים לחודש מאי 2011.

נכתב על ידי ברווז טיולים

[ הדפסת המאמר ]


תאילנד - חגים ופסטיבלים                                 

תאריכי החגים הלאומיים בתאילנד משתנים משנה לשנה, בהתאם ללוח השנה התאילנדי. כ-90% מתושבי תאילנד מאמינים בדת הבודהיסטית, חלק מהאוכלוסייה התאילנדית הם נוצרים או מאמינים בדת ההינדו שקרובה מאוד לדת הבודהיסטית ומעטים מתושבי תאילנד הם מוסלמים. לוח השנה מתנהל לפי הדת הבודהיסטית, אך גם חגים נוצריים נחגגים ובדרום תאילנד חוגגים גם את החגים הנהוגים על פי דת האיסלאם. במאמר זה מפורטים האירועים המרכזיים והעדכניים לחודש מאי 2011.


 


מסיבת ג'מבו: 1 מאי 2011 


כבכל שנה תאילנד חוגגת את ה - Jumbo Banquet, מסיבת ענק שבמרכזה אורחי הכבוד הם הפילים. במופע ראווה מברכים ומודים לפילים על תרומתם הרבה והאושר שמעניקים לאזרחים במדינה. במהלך האירוע מאכילים את הפילים בירקות האהובים עליהם.. למבקרים בפסטיבל מותר להאכיל בעצמם את הפילים.


מיקום: Samphran Elephant Ground and Zoo


 


פסטיבל סאמוי ה-3 לאופנועים: 6-7 מאי 2011


חובבי האופנועים הרציניים מכל רחבי תאילנד נפגשים לאירוע מפגן יחיד במינו - Samui Bike Week. כל מותגי האופנועים הגדולים יהיו שם, כולל הארלי דיווידסון המיתולוגי. בפסטיבל צפויים להציג דגמים ייחודיים של אופנועים, מפגני קאובוי בפעולה, מוזיקה חייה, ואין ספור חנויות הפתוחות לציבור הרחב.


מיקום:Chaweng Lake , צפון מזרח ל -  Koh Samui


 


חגיגות הבאן באנג פאיי Rocket Festival -: 11-15 מאי 2011


בארבעה ימים קסומים ניתן להתרשם מתהלוכה של רקטות עתיקות מסורתיות, תחרות יופי, תחרות מעודדות ותחרות צילום. במהלך הערבים ניתן ליהנות מארוחות ערב מסורתיות וטקסים רשמיים.  


מיקום: Yasothon Province


 


טקסיים מלכותיים The Royal Ploughing Ceremony Day -: 13 מאי 2011


המתארחים בבנגקוק ייהנו באירוע זה משני טקסים מיוחדים במינם, האחד הוא טקס בודהיסטי המברך את הצמחים ואילו השני הוא טקס ברהמין. הטקסים נערכים מידי שנה כדי להביא מזל טוב ולהעלות את המורל.


מיקום: Sanam Luang  ממול ל- Grand Palace


 


תחרות השיט -   :Sawadee.com Regatta Samui30 מאי – 4 יוני 2011


תחרות השיט השנתית נערכת השנה לציון השנה העשירית לקיומה. שייטים מכל העולם נמשכים לתחרות זו, הנחשבת לאיכותית מסוגה. ראוי לציין שסביב התחרויות מתקיימות מסיבות ששווה להיות נוכח בהם.


מיקום: האיים - Koh Samui


אודות הכותב:


הייחוד של ברווז תאילנד הוא בהגשת מידע פשוט, ברור וממוקד אודות תאילנד. ברווז תאילנד הוא חלק מקבוצת ברווז טיולים שמפעילה כעת מדריכי טיולים באינטרנט לתאילנד, הודו וסין
ברווז תאילנד הוא מיזם של ד"ר יוסי מערבי. יוסי הוא חוקר, מרצה ויועץ בתחומים שונים של פסיכולוגיה עסקית וארגונית. בנוסף, יוסי הוא טייל חובב שביקר עשרות פעמים בכל רחבי מזרח אסיה, ואף הדריך בעבר טיולים מאורגנים לסין, טיבט ונפאל.
יוסי מסביר את הרעיון שמאחורי ברווז טיולים: "כאשר עבדתי כמדריך טיולים, חברים, מכרים ובני משפחה ביקשו ממני פעמים רבות לייעץ להם לגבי טיולים במזרח הרחוק.
שמתי לב לכך שבדרך כלל הם לא ציפו להרצאות ארוכות ומפורטות, אלא לקבל תוך 30-20 דקות הבנה של היעד שתעזור להם להתמצא ולהחלי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il