מאמרים - החדרות חומרים לעור - מה באמת קורה שם בעור הדפסה מאתר מאמרים

החדרות חומרים לעור - מה באמת קורה שם בעור

נכתב על ידי דפנה אורן

[ הדפסת המאמר ]


שמענו הרבה על  "החדרת חומרים" לעור הפנים וישנן דרכים מגוונות לכך:  החדרת לחות, החדרת ויטמינים, החדרה בעיסוי או עם שימוש במכשור מתקדם.  עד כמה  באמת  אפשר  להחדיר חומרים לעור.


                                                                                                                           


הפיזיולוגיה של העור היא כזאת שמקור המים שלו איננו חיצוני אלא  פנימי בתנאי שהרכב העור מאפשר זאת. הדרמיס מכיל מולקולות ענק (חומצה היילורונית, פרוטאו גליקנים) המחזיקים כמויות גדולות של מים בעור, ומהוות מאגר עיקרי להידרציה של העור.


עם הגיל כמות המולקולות הללו יורדת, ואיתה חלה גם ירידה ביכולת העור להחזיק מים. הדרך להשפיע על כמות המים שהדרמיס יכול להכיל היא להשפיע על כמותן של מולקולות אלה בעור  - לתת לעור חומרים המעודדים את ייצורן.


הדרך הנכונה להגיע להידרציה של העור היא לתת לו חומרים, שיפעלו מבפנים ויתגברו את יכולתו להחזיק מים וישפרו את יכולתו למנוע אידוי. כך אנו, למעשה, מסייעים לעור לשמור על לחותו.  


הקוסמטיקאית הנבונה יודעת מהם החומרים הפועלים בעומק העור. אילו הם החומרים שיסייען לנו להגיע למטרה. לדוגמא: לשמור על הלחות, או להגביר ייצור קולגן ואלסטין לעיבוי נפח העור וכדו'.


חידוש העור ע"י רולר.


רולר-מחטים להחדרת חומרים. הפעולה עצמה, של שימוש ברולר, היא פעולה נחוצה וחשובה לעור. מחקרים מדגימים את היעילות של שימוש ברולר לחידוש העור, טיפול בצלקות ועוד. השימוש שהודגם לא לווה ב"החדרת" חומרים שנמרחו מתחת לרולר  - המכשיר הזה והשיטה – יעילים בזכות הפציעה המבוקרת של העור והשינוי האמיתי שהושג, הושג בזכות הפציעה הזאת ולא תלוי בחומרים ש"הוחדרו" איתו.


אשמח לענות לשאלות, כיתבו לי.
דפנה אורן


קוסמטיקאית – מומחית לבעיות עור.


 


 


אודות הכותב:


  1. דפנה אורן

  2. SMART COSMETICS

  3.  מומחית לדרמו קוסמטיקה

  4. 052-3897919

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il